Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Oyun oynayarak para kazanmak mümkün mü?

Ödeme yapan siteler var ama yapmayanlarda var ama Osman abinin gösterdiği sitelerin çoğunluğunun ödeme kantını isbatlamıştır
Evet doğru en iyi para kazanma kanalı

Pandeminin başlarında evde boş boş otururken denediğim birkaç oyun, uygulama vardı benim şansıma mıdır yoksa başka bir şey mi bilmiyorum ama hiç birinden de maalesef ödeme alamadım..
Zaten nerdeyse hiç bir uygulama ödeme yapmıyor çok zor ödeme yapan uygulama

Başladığım bazı uygulamalar başta biraz kazandırıp sonra çok fazla zorlaştırıyor o kadar zaman harcadığına değmiyor.

Makale yazmak, blog yazarlığı gibi şeylerden para kazanılabilir ama oyun oynayarak kazanılabilir mi bilemiyorum. Sonrasında ödeme yapmama veya fazla zorlaştırılan oyunlardan dolayı bugüne kadar para kazanamadım.

Valla ben bu konuda Osman Turgut sayesinde baya bilgi sahibi oldum Youtube çok aktif kullanırken onun videolarına denk geldim ve baya bir bilgilendirme ve yardımcı olan bir arkadaşımız En son vermiş olduğu program da suanda gayet iyi gidiyor umarım bizde oyun oynayarak kazanabiliriz

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri