Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Oyun satarak para kazanmak?

Arkadaşlar herkese selamlar. Uzun zamandır internetten para kazanmanın yollarını araştırıyordum ve oyun alıp satarak para kazanmanın mümkün olduğunu öğrendim biraz ondan bahsetmek istedim

Öncelikle nasıl işlediğinden bahsedeyim. ggsel.com diye bir site var. Bu site Rusların kurduğu bir site ve bu yüzden oyunları ruble ile satın alıyorsunuz. Mesela 20 rublelik bir oyun alacaksınız diyelim, bu yaklaşık 2 buçuk lira civarı yapıyor.
Peki ruble ile nasıl satın alacağız? diye sorarsanız aslında çok basit. Bitcoin ile istediğiniz kadar oyun alabilirsiniz, bu sayede diğer uygulamalar la uğraşmaya da gerek kalmaz

Ardından aldığınız oyunu daha fazla bir miktara satmak kalıyor geriye. gamesatıs.com gibi siteler sayesinde oyununuzu satabilirsiniz. mesela 2 liraya aldığınız bir oyunu abartıp 25 liraya veya belki daha bile fazla paraya satabilirsiniz.

Herkese iyi günler. Y.T.D

Arkadaşlar herkese selamlar. Uzun zamandır internetten para kazanmanın yollarını araştırıyordum ve oyun alıp satarak para kazanmanın mümkün olduğunu öğrendim biraz ondan bahsetmek istedim

Öncelikle nasıl işlediğinden bahsedeyim. ggsel.com diye bir site var. Bu site Rusların kurduğu bir site ve bu yüzden oyunları ruble ile satın alıyorsunuz. Mesela 20 rublelik bir oyun alacaksınız diyelim, bu yaklaşık 2 buçuk lira civarı yapıyor.
Peki ruble ile nasıl satın alacağız? diye sorarsanız aslında çok basit. Bitcoin ile istediğiniz kadar oyun alabilirsiniz, bu sayede diğer uygulamalar la uğraşmaya da gerek kalmaz

Ardından aldığınız oyunu daha fazla bir miktara satmak kalıyor geriye. gamesatıs.com gibi siteler sayesinde oyununuzu satabilirsiniz. mesela 2 liraya aldığınız bir oyunu abartıp 25 liraya veya belki daha bile fazla paraya satabilirsiniz.

Teşekkürler dostum, aslında steam üzerinden indirimleri denk getirip sonrasında o oyunun fiyatı yükselince satan arkadaşlar da var, ve bunu gerçek bir iş olarak yapıyorlar demekki getirisi de gayet güzel ki sürekli bir şekilde yapiyorlar

Alış yoğunluluğu az mı yoksa çok mu

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,738
Son üye
Berat28