Özel Haber: Binance Borsasının Başarı Öyküsü | Koin Borsası

  • Konbuyu başlatan Koin Bülteni
  • Başlangıç tarihi
Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • % 51 Attack: Blok zincirindeki madencilik veri işleme gücünün yarısından fazlasının tek bir kişi veya grup tarafından yönetilebilmesi durumunda, bu gücü kötü amaçla kullanmasına verilen isimdir.
K

Koin Bülteni

Misafir


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1
Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance günümüzde gerek ticaret hacmi, gerek ziyaretçi sayısı bakımından globaldeki tüm rakiplerini geride bırakıyor. Çin asıllı olan fakat şu an için bilinen resmi bir merkezi olmayan bu borsa dünyanın pek çok ülkesinde yoğun bir şekilde kullanılıyor. Türkiye’de de çok fazla sayıda kullanıcısı bulunan Binance; bu yıl içerisinde Binance Türkiye platformunu açarak yerli pazara da giriş yaptı.

Binance bu hamlesiyle birlikte yerli yatırımcının Türk Lirası ile kripto para alım satımı yapmasına olanak sağlamış oldu. Kripto para alım satımının yanı sıra maden havuzu, staking gibi daha pek çok farklı hizmet sunan Binance popülerliğini her geçen gün artırıyor. Kripto para yatırımcıları Binance’in hizmetlerinden faydalanarak aktif şekilde alım-satım yaparak para kazanabildikleri gibi referans programına katılıp pasif bir şekilde de gelir elde edebiliyorlar. Tüm bu hizmetleri ve kendi kripto parası olan Binance Coin ile kendi ekosistemini oluşturan Binance, yerli kripto para borsalarının doğrudan rakibi haline geldi. Fakat bu kripto para borsası hakkında tam olarak ne kadar şey biliyoruz?

Eğer Binance hakkında bilgi almak istiyor; bu borsanın kimler tarafından, nerede, ne şekilde kurulduğunu, nasıl bu kadar büyük bir başarı elde ettiğini, sektörde nasıl bir rol oynadığını, ne gibi hizmetler sunduğunu öğrenmek istiyorsanız Binance için özel olarak hazırladığımız belgeseli inceleyebilirsiniz.


Özel Haber: Binance Borsasının Başarı Öyküsü | Koin Borsası isimli makale Koin Bülteni tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

kaynak : https://koinbulteni.com/ozel-haber-binance-borsasinin-basari-oykusu-koin-borsasi-84551.html
 

Üst