Pal: Bitcoin Üç Aya Rekor Kıracak

  • Konbuyu başlatan İlkyaz Taşdemir
  • Başlangıç tarihi
Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • Halving: Bitcoinin her 210.000 blokta bir (yaklaşık 4 senede bir) blok ödülünün yarıya düşmesi durumudur.
İ

İlkyaz Taşdemir

Misafir


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1
Raoul Pal, Twitter’da yeni bir Bitcoin tahminini paylaştı. Paylaştığı analizinde Pal, Bitcoin’in artışa geçmek için önünde sadece iki direnç noktasının kaldığını ve bu yıl sonunda ya da 2021’in başlarında en yüksek fiyat seviyesine ulaşacağını söyledi.

Real Vision CEO’su Pal, Bitcoin grafiğinde sadece 14.000 dolar ve 20.000 dolarda bulunan iki direnç noktasının kaldığını açıkladı. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolar seviyesinin en geç gelecek yılın başında görüleceğini iddia etti.

There are literally only two resistances left on the #bitcoin chart – 14,000 and then the old all-time high at 20,000. I fully expect new all-time highs by early next year at the latest.#irresponsiblylong pic.twitter.com/Xhp8qgHrAC

— Raoul Pal (@RaoulGMI) October 27, 2020
Raoul Pal’ün Bitcoin yorumuna kullanıcılardan bolca yorum geldi. Bir kullanıcı Pal’e “al/tut stratejisi mi yoksa swing trade mi daha iyi?” sorusunu sordu. Pal de “HODL” cevabını verdi.

Pal’e katılmayan analistler de var


Raoul Pal’ün son Bitcoin tweetine popüler forex ve kripto para analisti Justin Bennett’ten yanıt geldi. Bennett, 28 Eylül’de paylaştığı analize atıfta bulunarak şunları söyledi:

“Son iki döngüyü bir kılavuz olarak ele alırsak ve Mart/Nisan 2021’nin son döngünün zirvesi olduğuna dair tahminim doğruysa, Bitcoin muhtemelen Q2 2021’e kadar 20.000 dolardaki direnci kıramayacaktır.”

Justin Bennett, herkesin Bitcoin’in 20.000 dolara fırlamasını beklediğini, ancak analizlerin tam tersini doğruladığını söylemişti. Bennett’e göre, Bitcoin Ocak 2021’e kadar 20.000 dolar seviyesini kıramayacak.

bitcoin-raoul-pal


Raoul Pal 2021 yılının Bitcoin için önemli olduğunu söylemişti


Geçtiğimiz günlerde Real Vision Daily Brief’te konuşan Pal, Bitcoin’in küresel rezerv varlık olabileceğini ve zaman içerisinde insanların kripto paraları daha fazla benimsemeye başladıklarını söylemişti. Raoul Pal’e göre, değeri düşen fiat para birimleri karşısında Bitcoin gibi kripto para birimlerinin değeri artacak. Bu da Pal’e göre gelecek yıl daha güçlü bir Bitcoin performansı görmemizi sağlayacak faktörlerden birisi olabilir.

Pal: Bitcoin Üç Aya Rekor Kıracak isimli makale İlkyaz Taşdemir tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

kaynak : https://koinbulteni.com/pal-bitcoin-uc-aya-rekor-kiracak-83018.html
 

Üst