Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Pancake ile Farm!

pancake swap ile ilgili görsel sonucu

Arkadaşlar kripto para borsalarının belki de en büyüğü olan binancenin bir uygulamasını size tanıatcağım. Pancake swap adlı proje ile BNB bünyesinde bulunan bazı coinler ile farm yapabiliyorsunuz. Bu sistem ilk çıktığı zamanlar çok daha fazla kazanç sağlıyordu fakat şimdi de tatmin edici şekilde ortalama yılda yaklaşık yüzde 140-150 civarında kar yapmanızı sağlayabiliyor.

Peki nasıl kazanacağız?

Size kendi yapmış olduğum yöntemi anlatıyım. Öncelikle bu işler için binance hesabınızın olması lazım. Daha sonra pancakeswap adlı binancenin kendi projesi olan siteye giriyoruz ve sag üst kısımda cüzdan kısmı var orda binance chain diye bir cüzdan uygulaması var onu aktifleştirmemiz lazım. ( Ben kendim onu kullanıyorum fakat isterseniz yaklaşık 5-6 tane daha cüzdan uygulaması var onları kullanabilirsiniz. Ben binancenin kendi uygulaması olduğu için tercih ettim.)

Bu cüzdanı binance hesabımızla kolay bir şekilde bağlayabiliyoruz ve binanceden istediğimiz coinleri buraya transfer edebiliyorsunuz.

Benim hesabımda BNB vardı ben onları transfer ettim siteye daha sonra BNB ler ile pancake swap adlı siteden BNB lerim ile CAKE coin takası yaptım. Cake coinleri farm kısmından kitleyip günlük kazanç saglamaya başladım.
Burada en önemli kısım ise cüzdanınızın içinde az bir miktarda olsa BNB kalması gerekiyor çünkü BNB yi Cake ye çevirirken veya Cakeleri farmlarken vs işlemlerde site sizden çok cüzi miktarlarda BNB kesintisi yapıyor. eğer cüzdanınızda BNB bulundurmazsanız işleme devam edemezsiniz.

Belki de en önemli konu bu kadar işleme değer mi diye sorarsanız orası tamamen size kalmış. Bu sistem offline bir sistem siz koyup daha bakmıyorsunuz arada bir hasat yapıyorsunuz ve cüzdanınıza geçiyor. Bu da pc başında vakit geçiremeyen al sat işlemlerini çok sık yapmayan kullanıcılar için büyük bir avantaj ama eger ki günlük al sat yapıyorsanız parayı buraya kitlememenizi öneririm.

Kaybetme ihtimali var mı?

Site dünya çapında güvenilir kripto para borsası binancenin güvencesi altında olduğundan bir sorun olacağını düşünmüyorum fakat en önemli risk bence burda yatırdığımız coinler. Örneğin CAKE coini söylersem fiyatı şu anda 3 dolar civarında ve ben misali örnek veriyorum 100 tane alıp farma koydum. Vermiş olduğu kazancı yıllık yüzde 100 diyorsa benim yıl sonunda 200 CAKE coinin olcak fakat CAKE coin fiyatı ne olacak?

Cake fiyatı 1 sene sonunda 3 dolardan 1.5 dolara inerse ben yerime saymış olacağım bu yüzden bunları göze alıp işlem yapmanız taraftarıyım.

Yukarda yazıklarım hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi degildir. Asla yukarda yazdıklarıma göre işlem yapmayınız.

Hocam site biraz agır işliyor tıklayın ve sekme degiştirmeden biraz bekleyin gelecektir
Sonradan bir video izledim, Metamask veya Binance Chain Wallet kurulu değil bende. Fırsat bulunca bakacağım.

Ben takibe aldım Pancake Swap'i. Piyasada düzeltme olursa içerdeyim. :)

Hocam bir de aklınızda olsun bir yayında izledim ne kadar dogru tam bilmiyorum ama cake fiyatı ne zaman düşer diye konuştular. Verdigi faiz şu anda yüzde 150 civarı o faiz 50 lere 60 lara inerse talep azalır diyorlar orayı da takip edin. YTD
Hem bunu hem piyasanın genel durumunu bekliyorum hocam. Kaç aydır her şey arttı, iyi oldu topladıklarımızdan güzel kârlar aldık ama artık bir şey alasım, stake edesim gelmiyor.

Hem bunu hem piyasanın genel durumunu bekliyorum hocam. Kaç aydır her şey arttı, iyi oldu topladıklarımızdan güzel kârlar aldık ama artık bir şey alasım, stake edesim gelmiyor.
Aynen hocam piyasa maşaalh şuan çok iyi parayı stake ye yatırmak bana da çok mantıklı gelmiyor sadece ben merak etmiştim ondan bir kısmını yatırdım paramın

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,717
Son üye
MasTerCoin
Geri