Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Pancakeswap 10 Milyon HZN Token IFO'su İçin Son 2 Gün

Gknacr

Yüzbaşı
pancakeswap hzn.png

Pancakeswap 9 Nisan tarihinde Horizon Protocol (HZN) IFO'sunu destekleyeceğini duyurmuştu. Yapılan duyuruya göre 9 Nisan'da İlk Farming Arzı (IFO) formatını duyuran platform, açılışı Syntetic Forku olan Horizon Protocol ile yapacak.

15 Nisan TSİ ile 12:00'da başlayacak olan etkinliğe katılmak isteyen kullanıcılar, etkinlik saatinden önce hesaplarında BNB ve CAKE bulundurmak zorunda. Tabi etkinliğe katılabilmenin ilk gereği bir kişisel cüzdan ve Pancakeswap hesabına sahip olmak. Hesaba sahip olan ve hesabına CAKE, BNB yatırmış olan kullanıcılar, her iki tokenin de Pancakeswap likidite hesabına bu tokenlerin yatırılması karşılığnda CAKE-BNB LP tokeni almalı.

Likidite token yatırma işlemini yapan kullanıcılar daha sonra CAKE-BNB / LP fiyatının belirlenmesini bekleyecek. Fiyat ise etkinlik başlamadan hemen önce belirlenerek kullanıcılara bildirilecek.

Toplamda 10 milyon HZN tokenin satışa çıkarılacağı etkinlikte her bir token 0.25 dolar olacak. Etkinlik süresince toplamda 2.5 milyon dolarlık HZN satışı yapılırsa, 1.25 milyon dolarlık CAKE yakımı yapılacak. Böylece hem HZN hemde CAKE fiyatlarının belirli seviyelerde tutulması planlanıyor.

Satış için belirlenen saat aralığında kullanıcılar CAKE-BNB token ile HZN alımı yapabilecek. HZN alımı yapmak için iki seçenek olacak, ilki katılım ücreti ödemeden minimum 100 dolarlık token alma seçeneği, ikincisi ise yüzde 1 işlem ücreti ödeyerek token alma seçeneği olacak. Satış etkinliği sonrası kullanıcıların kullanımda olmayan CAKE-BNB tokenleri hesaplarına geri iade edilecek.

IFO 15 Nisan 2021 günü TSİ ile 12:00'da başlayacak ve saat 13:00'da sona erecek.

Hocam ben anlamadım şimdi airdrop gibi birşey mi olacak bizim kazancımız tam olarak nedir ?
Hocam kısacası likidite havuzuna token yatıracaksınız ve bu tokenler karşılığında 0.25 dolardan HZN token almış olacaksınız. Daha sonrasında alış-satış ücreti ne kadar olur bilemiyorum.
Alın yada almayın diye yatırım tavsiyesi vermiyorum. Sadece IFO etkinliğinin bilgisini verdim.

BNB - CAKE likidite havuzunda olanlara kendiliğinden mi dağıtılacak? Zaten PancakeSwap'te farm yapan 10 kişiden 9'u bu havuzda, ben de o kalan 1 kişiyim. :)

Ben de 1 icindeyim. Hatta uye bile degilim platforma ama dusundum acikcasi neden olmasin

Hocam kısacası likidite havuzuna token yatıracaksınız ve bu tokenler karşılığında 0.25 dolardan HZN token almış olacaksınız. Daha sonrasında alış-satış ücreti ne kadar olur bilemiyorum.
Alın yada almayın diye yatırım tavsiyesi vermiyorum. Sadece IFO etkinliğinin bilgisini verdim.
hocam almak isterdim ama bnb uçuş yaptığı için şuanda bekliyorum ben tam bnb alırım o düşüşe geçer kalp krizi geçirmiyeyim :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri