Neler yeni
probit borsası

Pandemide yapılabilecek şeyler

  • Taint: Transfer hareketlerinin incelenerek iki adres arasındaki yakınlığın araştırılmasıdır. Genellikle çalıntı hesapların incelenmesinde kullanılan yöntemdir.

Hitasyurek

Üsteğmen
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Katılım
17 Eki 2020
Mesajlar
650
Çözümler
3
Tepkime puanı
406
Puanları
285
Konum
İstanbul


0.00016364
  • 0.00000001  
  • #1

Selamlar bir öğrenci olarak pandemi de öğrenci arkadaşlar ve büyüklerim için bir kaç şey yazmak istedim hem forumda aktiflik olur diye düşündüm .
Ben pandemi de ertelediğim kitapları okudum dizi ve filmleri izledim buna ek olarak sürekli ertelediğim bir şeyi başardım oda veri tabanı öğrenmek bölümümden dolayı veri tabanı bilmem gerekirken malesef okulum beni sadece veri tabanından soğutmuştu ama aslında o kadar sıkıcı olmadığını ve keyifli olduğunu öğrendim .
Şuan ki pande mi dönemin de Mobil programcılığa giriş yapıyorum flutter öğrenmek için kolları sıvadım ve başarılı olacağıma inanıyorum eğer hiç yazılım bilmiyorsanız mutlaka flutter ı tavsiye ederim dil gerçekten mükemmel bir şey en azından temel düzeyde bile öğrenmeniz sizi mutlu ede bilir vs code ile de yazıla bilmesi beni aşırı rahatlatıyor .

Ek olarak yabancı dilimi biraz geliştirdim bunu nasıl yaptığımı sorarsanız çeviri ve uygulamalar sayesinde gerçekten de kendime bir şeyler kattığıma inanıyorum .
bitcoin global forumlarında insanlarla tanışarak sohbet ederek ve konuları çevirerek gerçekten de çok güzel şeyler öğrendim buna ek olarak uygulama olarak da abloo yu kullandım ve kendime çok güzel hem oyun hemde yabancı dil için bir arkadaş edindim ben ona biraz biraz Türkçe öğretirken o da bana ingilizce öğretti ve bu tamamen ücretsiz çok güzel bir şey . ve son olarak uzun zamandır içimde olan şeyi yaptım kendi vlog kanalımı kurdum (telif de yedim :) ) şuan ortalama 150 - 200 arasında izleniyorum . ve diyeceğim ki o ki bu sıkıntılı günlerde kendmize katabileceğimiz kadar şey katmalıyız ki bu günler geçtiğinde evde sadece oturmuş değil yeni bir birey olarak çıkmış olalım büyüklerimin tavsiyelerini de mutlaka bekliyorum.

Ek not : video edite ilgisi olanlar arkadaşlar için camtasia 9 önermek istiyorum ben kendim 8. sınıftada camtasia ile başladım ve şuanda premier ile devam ediyorum mekank ve mantık olarak neredeyse bir çok şeyi öğrene bileceğiniz basit ama bi o kadar kullanışlı uygulama ne editliye bilirim diye düşünmeyin yapılan şeyleri kopyalayın veya tamamen saçma şeyler birleştirin kopyalayın ama denemekten asla vazgeçmeyin .

Kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret etmedikce insan, yeni okyanuslar keşfedemez."
 

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Level 10 (10X)
Level 11 (11X)
Level 12 (12X)
Bağış Yapan Üye
Katılım
18 Eki 2020
Mesajlar
3,815
Çözümler
1
Tepkime puanı
2,470
Puanları
285
Konum
Kocaeli
Cinsiyet
Erkek


0.00027926
  • 0.00000000  
  • #2
Piyasaları takip edebilir, ailenizle beraberseniz vakit geçirebilirsiniz.
Dizi izleyebilirsiniz.
Tavsiye verebilirim bu konuda.
Laptop açıp plates topu üzerinde zıplayarak iş güç takılabilirsiniz. :) ( omurgayı dik tutmaya yarıyor)
Televizyon izleyebilirsiniz.
Video çekebilir editleyebilirsiniz.

Aklıma gelenler şimdilik bunlar. Tahminimce yasakların başlayacağı şu dönem için güzel bir konu olmuş :)
 
Üst