Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Para Kazanma Yardımlaşma

MustafaŞahin

Uzman Çavuş
Arkadaşlar Merhaba.
Biliyorsunuz çoğu kişi buraya para kazanmak için gelmiştir ancak bu site dışında başka sistemlerden para kazananlar varmı?
kazandıkları sistemlerin ismini paylaşabilirlermi?
Şu anda işsizi birisi olarak her türlüsü iyi gelir diyebilirim daha önce görev yap para kazan sistemleri üzerine durdum ancak sonrasında bir kopupluk yaşandı takip edemedim ayrıca link kısaltma servisleride var ama kitle gerekli sanırım onun için sizin bildiğiniz yada şurdan kazanıyorum dediğiniz sistemler mevcutmu?

Hocam 2. linkdeki sistemi siz ne kadar kullandınız ona benzer bir site vardı bilirsiniz belki trafikwin o bence fena kazandırmıyordu ancak site sonradan par akazanmayı durdurdu bu site nasıl

Yeni siteleri kullanmanı önermem bunlar yıllardır piyasada. Diğerleri ödeme limiti 10 tl ile baslıyorlar sonra 20 oldu diyorlar sonra 50 tl diyorlar amaç üyelere ödeme yapmamak. Bu sitelerde limitler hep sabit.

bu konu off topic kategorisine açılmış,
aslında uygun olan kategori nasıl kazanırım isimli kategori
bu yüzden nasıl kazanırım kategorisine taşıdım

konuyu açarken dikkat etseydiniz kategorilere bu konuyu açarken satoshi kazanabilirdiniz.
böyle küçük şeyleri gözden kaçırmazsanız internet dünyasında güzel kazançlar sağlarsınız.

Son düzenleme:
bu konu off topic kategorisine açılmış,
aslında uygun olan kategori nasıl kazanırım isimli kategori
bu yüzden nasıl kazanırım kategorisine taşıdım

konuyu açarken dikkat etseydiniz kategorilere bu konuyu açarken satoshi kazanabilirdiniz.
böyle küçük şeyleri gözden kaçırmazsanız internet dünyasında güzel kazançlar sağlarsınız.
Hocam gözden kaçmış afedersiniz gözden kaçıracak küçük şeylerim olsa onları düzeltip kazanarım inşallah

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri