Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Para Kazanmak Mümkün mü?

Günümüzde para kazanmak mümkündür nasıl mı çok kolay işlemler yaparak para kazanılıyor ama herkesin sorduğu gibi nasıl ?

1.Anketlerle kazanma;
Şimdi başlıktada görüldüğü gibi para kazanma kolay yönden şimdi arkadaşlar anket doldurarak para kazanmak mümkündür ama nasıl bir google da araştırın ve hangi site güvenilir ve ödemesini zamanında yapıyorsa o siteye yönelin bu şekilde para kazanabilirsiniz.

2.Link kısalt para kazan;
Bu şekildede para kazanılıyor arkadaşlar şimdi size iki tane site ismi vereceğim bunları kullanın "bc.vc" ve "link.tl" bu iki siteyi bende kullanıyorum sizlerde kullanabilirsiniz.

3.Reklâm İzle Para Kazan;
Günümüzde en çok yapılan ve en çok karşımıza çıkan yöntem bu yöntemdir bu yöntemi kullanarakta para kazanmak mümkündür deneyin tavsiye ederim size.
Evet hocam ağzına sağlık bu dediklerinin hepsi ile para kazanma şansın var ancak bunlar hem uğraştırıcı hem de fazla bir kazancı yoktur.Örneğin bir anket dolduruyorsun kazancın 5 krş civarlarında yani para çekme limitini de baya yüksek yapıp insanları ücretsize çalışıp sonra kendisinden soğutarak hiçbir ücret ödemiyor tabi hırslı olan kişiler devam ederse kazanıyorlar ama ücret de çok az birşey.
Ben bunlarla uğraşmak yerine mining yapmayı tercih ediyorum ücretini ödeyen bir çok mining şirketi var ve yakında sizleri de bunlarla tanıştıracagım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri