Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Paribu Aave'yi Listeledi

Et71T89XIAYhpWk.jpg

Türkiye'nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Paribu, bugün listelemelerine bir yenisini daha ekleyerek Aave'yi işlemlerine ekledi. Paribu Aave işlemlerinin başlamasının ardından Aave 4800 TL tutarına kadar tırmandı. An itibariyle Aave Paribu borsasında 3612 TL den işlem görmektedir.

Basit bir soru sormak istiyorum. Bu borsa önceden duyurmuyor listeleme yi ya da deposit yaptırmıyor. Bu kripto paralar ilk nereden geliyor? Sorunun cevabını verdiğinizde, saçma sapan listelenmelere neden başladığının ve neden girer girmez pump yediğini cevabını almış olursunuz :)

Hayırlı olsun. Proje olarak Türklerin sevebileceği bir coin ama bizimkilerde nedense fiyatı centlerle ölçülen coinlerden almaya eğilim var. :) Senelerdir BTC ve ETH dışında en çok işlem gören coinler XRP, XLM, DOGE...

Geçici yükselme olabilir,
YTD

Basit bir soru sormak istiyorum. Bu borsa önceden duyurmuyor listeleme yi ya da deposit yaptırmıyor. Bu kripto paralar ilk nereden geliyor? Sorunun cevabını verdiğinizde, saçma sapan listelenmelere neden başladığının ve neden girer girmez pump yediğini cevabını almış olursunuz :)
Çaktım mevzuyu. Çok mu zekiyim ne! :)
Üçkağıt resmen. Akıllıca ama.

Farklı coinlere yönelemiyorum. Ripple gibi bir durum söz konusu. Çekimser kalıyorum sırf bu yüzden çoğu coine. :S Yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri