Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Paribu hakkında

• Konbuyu başlatan Misafir474
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Misafir474

Misafir
Merhaba ben paribu borsasını kullandım ve yerli kripto para borsaları arasında en basit arayüz ve kolay olan bir borsa oldugunu düşünüyorum.Paribu borsasında piyasalar kısmında kripto paralar listeleniyor kolay al sat kısmında kripto paraları piyasadaki fiyatından alabilir veya satabilirsiniz para yatırma kısmında ise herhangi bir uygulama veya siteden biriktirdiginiz kripto paraları para yatır diyerek paribu borsasına yatırabilirsiniz.Paribu borsası diger borsalara göre sade bir yapıya sahip kafa karıştıracak bir yapıya sahip degil ben işlem yaparken hiç zorlanmadım desem yeri kolay basit ve sade bir arayüze sahip borsa milyonlarca kullanıcıya sahip piyasadan veya kendi belirledigimiz rakamlardan kripto paraları satma imkanları var her borsada oldugu gibi.

Merhaba ben paribu borsasını kullandım ve yerli kripto para borsaları arasında en basit arayüz ve kolay olan bir borsa oldugunu düşünüyorum.Paribu borsasında piyasalar kısmında kripto paralar listeleniyor kolay al sat kısmında kripto paraları piyasadaki fiyatından alabilir veya satabilirsiniz para yatırma kısmında ise herhangi bir uygulama veya siteden biriktirdiginiz kripto paraları para yatır diyerek paribu borsasına yatırabilirsiniz.Paribu borsası diger borsalara göre sade bir yapıya sahip kafa karıştıracak bir yapıya sahip degil ben işlem yaparken hiç zorlanmadım desem yeri kolay basit ve sade bir arayüze sahip borsa milyonlarca kullanıcıya sahip piyasadan veya kendi belirledigimiz rakamlardan kripto paraları satma imkanları var her borsada oldugu gibi.
globalde en kolay kullanım mexc borsasında alışınca binance da kolay aslında yerli olarak binance tr de arayüzü kolay ve sadedir.

Noktadan sonra gelecek kelimelerden önce bir boşluk bırakalım lütfen.
Ör:
Ekmek aldım.Eve gittim. Yanlış
Ekmek aldım. Eve gittim. Doğru.

binance kullanmaya özen gösterin hocam , paribu çok yavaş geri tuşu yok , grafikler ayrıntılı değil para çekerken en son 4₺ çekiyordu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri