Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Paribu Kart Tanıtıldı

Sanmıyorum hocam ücretsiz olacağını bir kaç firmadan kart aldık biz genelde 15-74 dolar para kesiyorlardı kart ücreti kargo vs tabi bu firmalar yurtdışı firmalardı inş ücret istemezler.

Paribu'nun kartı ücretsiz vereceğini sanmam. Bu işin mantıklısı kart için bir ücret ödersin, o ücret kadar coini harcamalarında ödeyeceğin komisyondan düşersin.

Ben dün yanlış hatırlamıyorsam CNN turk televizyonunda paribu yetkilisinin yaptıgı açıklamaları dinleme şansım oldu. Söylediğine göre bu kart aynı zamanda kredi kartı vs. gibide kullanılacak. Komisyon durumuyla ilgili üye arkadaşlar epey paylaşım yapmışlar , fakat firma yetkilisi spikerin sorusu üzerine bu konuda da bir açıklama yaptı ve uzun süre komisyon almamayı planladıklarını söyledi. Bakalım zaman içinde gelişmeler muhtemelen olacak bizde takip ederiz artık.

Benim gibi işi gücü kripto para olan biri için çok iyi oldu bu. Çok zor durumlarda "neden Bitcoin geçmiyor ki" şeklinde soru sorduğum da olmuştur. Kriptoların benimsenmesi için önemli bir girişim. İşlem ücretlerini minimda tutup devam etmelerini umalım.

Paylaşım için teşekkür ederim. :)

Ben komisyon alacaklarını düşünmüyorum bir süre için. insanlar bu teknolojiye alışana kadar en azından. Aksi durumda süreklilik sağlayabilecekleri bir girişim olmaz.

bu haber güzel oldu ancak paribu ve rakipleri arasında bana göre iyi ama inşallah papara gibi saldırıya uğrayıp çökmez çünkü sürekli coin işlemlerini oradan yaptığım için en hızlı çevirim en hızlı işlemi o yapıyor yabancı firmalara güvenmektense paribu Türk firmasına güvenirim daha iyi ama kartta komisyon alırlarsa millet bence normal bankaların kini kullanır sonuçta ücret kesmiyor kart alışverişlerinde

İnşallah iyi olur paribu rakiplerine göre çok iyi ama kart konusunda biraz geç kaldılar eğer ki işlem yaparken ücret keserse eğer ki millet yine yine diğer borsaların kartlarını kullanır yada işlemlerini paribu da yapar bankaların kartlarını kullanır nede olsa ne işlem ücreti var ne başka bir şey ama kesinti olmaz ise efsane olur

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri