Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Paribu Polkadot (DOT)'u Listeleyecek

paribu1.png

Türkiye'nin önde gelen kripto para borsaları arasında gösterilen Paribu, platformu üzerinden Polkadot (DOT) alım satım işlemlerine başlayacağını duyurdu. An itibariyle Paribu borsasında listelenmiş olan Polkadot (DOT), şu an için yatırma ve çekme işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Bugün saat 10:00 itibariyle Polkadot için alım satım işlemleri başlayacak.

Polkadot, Coinmarketcap sıralamasında 9'uncu sırada bulunuyor.

Bu listelenmeler coinlerin fiyatlarında etkili olacak mı merak ediyorum. Özellikle Polkadot özelinde fiyatlara bir bakayım bi süre. :) Yatırım tavsiyesi değildir.

Bu listelenmeler coinlerin fiyatlarında etkili olacak mı merak ediyorum. Özellikle Polkadot özelinde fiyatlara bir bakayım bi süre. :) Yatırım tavsiyesi değildir.
Zaten 250 milyon dollar ile 1 milyar 250 milyon dollar arası günlük işlem hacmine sahip bir coin. Etkileyeceğini sanmam.

Bizimkiler listelemede geç bile kaldı. Buna kızıyorum işte. Proje belli bir olgunluğa sahip, ilk 10da üstelik. Neden listelemiyorsun. Değişik bir strateji izliyorlar. Ya teknik altyapı yetersiz ya da başımız ağrımasın böyle ağır ağır iyiyiz havasındalar.

Paribu'da yapılan işlemlerin hacimleri çok düşük. İnsanlar, 100 Doge alıp satma peşinde. 20.000 Doge için bile ya çok beklemek ya da düşük fiyattan satmak zorunda kalıyorsun. Sadece TL ile işlem yaptığı için yabancı yatırımcıların pek uğrayacağını sanmam. Polkadot konusunda Türk yatırımcının vereceği tepkiden emin olamadıklarından beklemiş olabilirler.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri