Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Paribu Soru İşaretleri .

Merhaba arkadaşlar. Kullanım kolaylığı ve belkide yaygınlığı nedeni ile pek çok kişi gibi ben de paribu ile başladım yolculuğuma. Ancak zaman içerisinde gördüm ki; genel piyasalardan yaklaşık 1 dakika geç çalışması, alım satımlarda alınacağı söylenen komisyondan çok daha fazla para kesilmesi, alım satım sırasında ana ekranında gösterilen birimlerden çok daha farklı miktarların yazılması, alım satım arasında uçurum değerler olması beni şüphelendirdi. Ve büyük miktar satış yapmak istediğinizde sistemin buna bir şekilde engel olma ihtimali. Elbet bunlara dolandırıcılık demek yanlış olur. Zaten suç teşkil eder. Ancak yaşadığınız benzeri durumlar varsa burada, suç teşkil etmeyecek şekilde tecrübe ve fikirlerinizi paylaşmanızı isterim.

Paribuda istek dışı her hangi bir para kaybım olmadı. SAdece komisyonları yüksek ve alım satım farkları büyük. Geç çalışması yani dünya piyasalarından 1 dakika daha sonra tepki vermesi büyük bir avantaj anlık alım satım yapanlar için ... Komisyon rakamlarını iyi hesaplayın, gerekirse müşteri danışmanına ekran görüntüleri ile atın ... Düzeltme yapabilirler ... Unutmayın tamamen sistem sahibi ile başbaşasınız. Hiç bir ticaret kanununa ya da tüketici kanununa tabi olmayan bir sistemde para ticareti yapmaktayız ...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri