Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Paribu'daki bitcoinler nasıl türk lirasına çevrilir

18 yaş altındakiler için nasıl oluyor para çekme yatırma paribudan olmuyor diye biliyorum. 18 yaş altı için bildiğin bir site var mı para yatırıp çekmek için.
18 yaş altın dakilerin kullanabileceği bir site bilmiyorum ancak araştırıp birsonraki yazımda yazarım, okuduğunuz için teşekkür ederim.

alt yapı da sıkıntı var diyorlar anlık da bayağı alım satımda sıkıntı yaşayan varmış
sıkıntılar olabilir sisteme çok yüklenildiği zaman bu gibi sıkıntılar olabilir sitenin doğru bir zamanında alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz...
okuduğunuz için teşekkür ederim:)

Açıkçası kullanmak istediğim bir uygulamaydı fakat kafamda çok soru vardı çok yardımcı oldunuz tekrardan teşekkürler
ben teşekkür ederim, aslında pek çok kişi nasıl kripto paralarını gerçek paraya çevireceğini bilmiyor okuyan herkese açık bir şekilde anlatım ve yardım ettim

Paribu uygulamasını indirdiğinizde alt tarafta kolay al sat yazar bitcoin satmak için satmak istediğiniz bitcoin miktarını girip onayla butonuna tıklayın satış gerçekleşir almak için de aynı yerden girip bitcoin alabilirsiniz

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri