Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Paribu'nun İlginç Sistemi

Gördüğüm en ilginç borsalardan birisi Paribu. Bu borsanın Google Play Store'daki uygulamasının altında o kadar çok şikayet var ki saatlerce okusak bitmez. Her hafta muhakkak Twitter'da TT oluyor. Düzenli olarak isyan edilen bir borsa olsa da Thodex olayının sıcaklığı yaşanırken 2 sayfalık bir açıklama yaparak kendilerine olan güveni tazelemek için uğraştılar.
Bu borsa ne zaman bir coin değerinde inanılmaz bir artış gösterdiğinde Paribu tüm sistemi kapatıyor resmen. Alım-satım yapamadığımız gibi çok yüksek kar elde etmemizi de engelliyor. Chiliz, Tron, Doge,Btt gibi coinleri Paribu'da en yüksek fiyata satmış bir kullanıcı yoktur. Çünkü sistemi coinlerin değerindeki artıştan sonra açıyorlar. Örnek veriyorum ben chilz 6 tl olduğunda Paribu'dan satamamıştım. Çünkü sistem kapanmıştı alım satım yapamıyorduk ama chiliz 4.9 tl'ye düşer düşmez tekrar sistem açıldı. Çok yüksek karlar elde etmemizi engellemiş oldu. Bu her zaman olan bir durum olduğu için bunun kasıtlı olduğunu düşünüyorum. Hatta şimdi Twitter arama yerine girip #paribu yazarsanız muhtemelen yüzlerce insanın bu konuda şikayet ettiğini göreceksiniz.
Paribu'nun bir gün Thodex gibi vurgun yapıp kaçacağına inanmıyorum. Bu borsanın sistem kapatma mevzusundan dolayı Binance çok kullanıcı kazandı. Ben bu kadar şikayet etmeme rağmen hala Paribu kullanıyorum.

6'dan almasına izin verilmeyenler tarafından ayakta duruyordur belki de.

Batman Facepalm GIF by WE tv

Paribu'yu çok uzun süre kullandım ama neden kullandım en ufak bir fikrim yok. Sistem neredeyse kâr etmeye izin vermiyor desek abartı olmaz. Bir kripto para artışa geçince hemen yoğunluktan dolayı sistem yavaşladı uyarısı veriyor. Bilinçli yapılan bişey mi yoksa gerçekten sistem yoğunluğundan dolayı mı yaşanıyor bu durum tabii ki bilemeyiz. Ama en ufak yoğunlukta bile bu kadar çabuk sıkıntı çıkaran bir borsadan işlem yapmak ne kadar mantıklı tartışılabilir. Uzun süredir Binance kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. (YTD)

Paribuyu Barış Özcan önermişti sponsorluk almıştı ona güvenerek çoğu arkadaşım zarar etti. Binance kullanan arkadaşlarım gayet memnun

Büyük kazançları ödeyecek kadar paraları yoktur hesaplarda demek ki!..

Paribu pişmanlık cidden chz cıkamadığım için paribu da mahsur kaldım resmen, paribudan cıkan herkes soluğu Binance'de alıyor

Çok karlı bir sistem değil deneme maksatlı 100 Tl yatırmıştım bir bakıp çıktım gibi oldu :) para çekerken bile 3 tl komisyon kesilmesimesi desem, fiyatı artan coine yatırım yaparken sistem çökmesi, çekim yaptım ve içerde küsüratlı coin mi kalması desem ne desem boş site. Hiç bulaşmayıp Binancede Launcpol yada diğer koinlerle esnek yatırımlar seçmeniz sizin menfaatinize olacaktır ilgilenenler için ücretsiz tavsiyelerde bulunabilirim..

paribu da bu sorunları çok duydum pişmanlıktır binance geçtim iyi şimdilik hiç bir sıkıntı çıkmadı

tavsiye değildir

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,223
Kullanıcılar
6,717
Son üye
thedemirs
Geri