Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Payeer hesabımızdan kartımıza nasıl para atabiliriz?

Payeer kullanıyorum btc, ltc ve dolar üzerinden kazanç sağladığım için. Fakat herhangi bir şekilde bilgi edinemedim bu konuda. Payeer hesabımdan kendi kartıma kazanmış olduğum paraları atamıyorum. Türk lirasına çeviremiyorum bu konuda bilgisi olan birileri var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Bir de sanırım bu uygulama üzerinden btc kazanabiliyormuşuz. Kurallar ve kazanmak için ne yapmamız gerektiği nerede yazıyor? Bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim.

Duyurular bölümündeki konularda SatoshiTurk üzerinden BTC kazanmakla alakalı tüm soruların cevabını alabilirsin. 25 mesaj, bir profil fotoğrafı ve sonrasında özgün içerikle sınırsız kazanç sağlayabilirsiniz. @emircancolak

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,209
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri