Paypal Haberiyle Beraber Gizli Yükseliş

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • Pre-mining: Kripto para piyasaya sürülmeden önce kripto para birimi kurucusu tarafından paranın bir bölümünün çıkarılmasıdır.

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Bağış Yapan Üye


0.00037294
  • 0.00000000  
  • #1
Bildiğiniz ve benimde bugün paylaştığım üzere Paypal kripto paralar ile işlem yapmaya başlayacağını açıkladı. Bu haberin ardından, bazı başka haberlerinde etkisiyle Bitcoin çok ciddi bir yükseliş trendine girdi ve sonuç olarak şuan bu yazının yazıldığı anda 12.500 doların üzerinde seyretmeye devam ediyor. Ancak bu haberin unutulan bir aktörü var.

Birazcık bu piyasanın eskileri bilir. Bir gümüş vardı piyasada Bitcoinden sonra yıkılmaz gibi duran bir kripto para. Son yıllarda ciddi bir çöküş yaşıyor. Arada ciddi sıçrayışlar yapsa da uzun süre tutunmayı başaramıyor artık. evet bilenler zaten gümüş der demez anlamıştır olayı. Doğru tahmin Litecoin. Paypal listeleyeceği kripto paralar arasında Litecoini de duyurunca LTC, Bitcoini de aşarak %10-15 arasında değer değer kazandı. Belki eski şaşalı günlerine geri döner mi ki ben çok zor görüyorum ama en azından Paypal'ın bu hamlesi LTC için bir can suyu oldu.
 

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00003960 Bitcoin verilmiştir

Üst