Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

PC İçin Oyun Tavsiyesi

Merhaba.

Arkadaşlar malumunuz, bu ara piyasalar oldukça sıkıcı. Çok fazla belirsizlikte cabası..

Bende şu an;
3.60 ghz işlemci, 8 gb bellek, 2 gb ekran kartı ve 500 gb HDD mevcut. Windows 10 ve DX11 için, bu ihtiyar sistemi çok yormayacak, çevrim dışı oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.

Konu serbest. Ama mümkünse bulmacalı-gizemli birşeyler olabilir.

Teşekkürler.

Merhaba.

Arkadaşlar malumunuz, bu ara piyasalar oldukça sıkıcı. Çok fazla belirsizlikte cabası..

Bende şu an;
3.60 ghz işlemci, 8 gb bellek, 2 gb ekran kartı ve 500 gb HDD mevcut. Windows 10 ve DX11 için, bu ihtiyar sistemi çok yormayacak, çevrim dışı oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.

Konu serbest. Ama mümkünse bulmacalı-gizemli birşeyler olabilir.

Teşekkürler.
Düzgün bir şekilde anlatır mısın bilgisayarını?
Ör:
Ryzen 5 3500x
16 GB 3200 MHz Ram
3060 Ti
MSI a-320m A Pro
(SSD veya HDD fark etmez, kapasitesi önemli)

Oyun tavsiyesi denilince aklıma her zaman Age Of Empires gelir. Hatta ben biraz eski kafayım. Eski serilerini severim. Age Of Empires II mesela :)
Heroes Might and Magic III olabilir.
Myth II olabilir.
Commandos olabilir.

Ne nostalji oldu ama belki de birazdan yükleyip bir elden geçiririm bu oyunları :)

Oyun tavsiyesi denilince aklıma her zaman Age Of Empires gelir. Hatta ben biraz eski kafayım. Eski serilerini severim. Age Of Empires II mesela :)
Heroes Might and Magic III olabilir.
Myth II olabilir.
Commandos olabilir.

Ne nostalji oldu ama belki de birazdan yükleyip bir elden geçiririm bu oyunları :)
İnternet cafeye gidip age of için multi kurduğumuz zamanları hatırladım :)
Eski günler. Ah. Yaşlanmışım resmen.

Bir zamanların ultima online oyuncusuydum birde. O zamanlar çok sarıyordu. Şuan sarar mı bilemem.

İnternet cafeye gidip age of için multi kurduğumuz zamanları hatırladım :)
Eski günler. Ah. Yaşlanmışım resmen.

Bir zamanların ultima online oyuncusuydum birde. O zamanlar çok sarıyordu. Şuan sarar mı bilemem.

Fena nostalji yaptık hocam :) Knight Online vardı bir de online oyun olarak ben de onu oynuyordum. Büyücüydü karakterim, oradan oraya, oradan oraya elimde asa ile canavar kesmek için koşturup duruyordum. Hey gidi günler hey.. :giggle:

Bir arkadaşım bizim eve 2 bilgisayar kurup ara bağlantı çekmişti. Age Of'da seçtiğimiz haritadaki tüm kaynaklar (odun hariç) tükenene kadar savaşmaz, tüm gelişimleri tamamladıktan sonra meydan savaşı yapardık. Saatlerce sürerdi oyun. Daha az masraflı olan atlı ve yaya mızraklı askerlerden bolca üretirdik karlı tarafı yıpratmak için çünkü elde sadece odun kalırdı. Pazarda satıp altın, taş vs alırıdık. Bu söylediğim asker için zaten daha çok odun lazım olurdu. 15-20 sene öncesi :)

Comandos'u da saatlerce oynardık. Görevleri yapıp bölümleri save'leyerek geçmek çok uzun sürerdi.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri