Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Person of Interest

Bazinga

Tümgeneral
Diziyi herkes bilmeyebilir ama bitirenler için efsane bir dizidir. Şahsen benim en sevdiğim dizidir, bir başyapıttır :) 1. sezon biraz sıkabilir ama diğer sezonlar kesinlikle harika.

Konusu: Başrol Harold Finch insanları izlemek daha doğrusu suçları önceden görüp engellemeye yarayan bir makine, yapay zeka inşa etmek istiyorlar ve ediyorlar. Fakat Finch'in suçları önlemek için bir yardımcıya ihtiyacı var ve John Reese'i bu iş için tutuyor ve birlikte suçları önlüyorlar.

İlerleyen sezonlarda konu farklılaşıyor. Bu yüzden gerisini söylesem spoiler olur. Kısacası gerek karakterler gerek senaryo olsun dizi muhteşemdir.

Person of Interest dizisi gerçekten de bu yaşıma kadar izlediğim en iyi yabancı diziler arasında ilk 3 sırada yer alan bir dizi oldu diyebilirim. Her bölümünü soluksuz izledim ve her sezonu günü gününe takip ettim. Özellikle konusu itibariyle gelecek yeni dünya düzenine ilişkin sanki birtakım mesajlar içeriyordu gibi. Bu dizi kalitesinde bugünlerde çok fazla yeni dizi ile karşılaşmıyoruz. Gerek oyuncu kadrosu ve gerekse senaryosu itibarıyla aldığı tüm puanları hak ediyor. Henüz izlememiş olan tüm forum üyelerine bu diziye şiddetle başlamalarını tavsiye ederim.

Bir ara oyunlarda nickim Mr. Reese di. İsmini duyduğumda hep o başladığım kış havası gelir aklıma. Tv ye bağlardım laptopı, mis gibi izlerdim.

konusu çok saçma ama bir o kadar da mantıklı duruyor ve ilerki sezonlarda diziden kopamıyorsun kendine çekiyor, herkes izlemeli bence

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri