Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Php Dersleri

kwon

Üstçavuş
Php Tanımı

PHP Web Tabanlı, nesne yönelimli bir programlama dilidir. PHP kendisini yönetebilen web sitesi yapılmasını sağlar.

Personel Home Pages: Kişisel web sayfası

Php ile bir bütün olan MySQL veritabanı ile web sayfası yapmak oldukça basittir.Veri tabanı olarak sadece MySQL kullanmamız gerekmiyor örnek vericek olursak Microsft SQL Server, PostgreSQL, Oracle gibi bir çok veritabanı ile çalışabiliriz.Ama tavsiyem MySQL veritabanıdır.

Neler Yapabiliriz ?

• Kişisel Blog Sitesi
  • E-Ticaret Sitesi
  • Matematik Hesaplamaları
  • Arama Motoru
ve sayamadığımız bir çok uygulama PHP ile yapabilmekteyiz.

Avantajları Nelerdir?

• Ücretsiz
  • Açık Kaynak Kodlu
  • Hızlı
  • Öğrenilmesi Kolay
  • Bir Çok Veritabanı İle Bağlantı Kurabilmekte (MySQL,Access, MS SQL, PostgreSQ,Oracle)

En basit örneklerden biri

PHP:
<html>
<head>
<title>Örnek1</title>
</head>
<body>

<?php
echo "Merhaba, satoshiturk";
?>

</body>
</html>

Ekran Çıktısı:

1603444866980.png

Programlamaya yeni başlayacak olanlar için neler önerirsiniz? Bana C# mantıklı diyorlar ama bazıları da çok zor diyor. Bazen gerçekten ne yapacağımı bilemiyorum.

Programlamaya yeni başlayacak olanlar için neler önerirsiniz? Bana C# mantıklı diyorlar ama bazıları da çok zor diyor. Bazen gerçekten ne yapacağımı bilemiyorum.
genel olarak Java,
web ağırlıklı düşürseniz Javascript

ikisi içinde bir çok sebep sayabilirim 20 yıldır yazılım sektöründeyim bana güven...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri