Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

PHT Madenciliği

atatuncay47

Uzman Çavuş
PHT madenciliği pht uygulaması üzerinden yapılmaktadır değri geçen haftalarda %1270 değer kazandı ve bunun üzerine PHT coin'inin sahipleri madenciliği yavaş yavaş azaltmaya başladılar 3 hafta önce haftada 730 adet dağıtılırken, şimdi ise 280 adet dağıtıyorlar ve zamanla daha da azalacak en sonunda kapanacaktır. Bu arada madenciliği haftada bir aktifleştinmeniz yeterli oluyor.

KESİNLİKLE YATIRIM YAPMANIZA GEREK YOK madenciliği yatırımsız yapabilirsiniz.

PHT probit borsasında satılıyor oraya direk çekim yapılıyor. Ben 50.bin pht çektim hiç sorun yaşamadan hesabıma yansıdı.

Madenciliğe geç kalmadan başlamanızı tavsiye ediyorum. KYC yok hatta isminizi dahi istemiyor sadece gogle ile giriş yapıyorsunuz. Size verdiğim nu kodu { bxf6gwzx } kodunu kullanır iseniz size 200 pht bonus veriyor. Sağlıcakla kalın bol kazançlı günler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Lütfen konu başlıklarının tamamını büyük harf yapmayın.
Ayrıca kategori yanlış.

50bin pht ne kadar tl ye denk geliyo
şuanki değeri 23dolar civarında

50bin pht ne kadar tl ye denk geliyo
erken çekim yapabilmek için refenslara odaklanman gerekir yoksa çekim yapabilmek zaman alır. Ben 50.bin adete 12 haftada ulaştım 5 hafta sonra 46.bin adetin daha çekimini yapacam.

Tam olarak neye göre böyle bir tahminde bulunuyorsunuz. Biraz daha açıklayabilir misiniz?

Daha iyisini bilen var mı varsa söylesin o madenciliği yapayım?
YTD

Moderatör tarafında düzenlendi:
PHT madenciliği pht uygulaması üzerinden yapılmaktadır değri geçen haftalarda %1270 değer kazandı ve bunun üzerine PHT coin'inin sahipleri madenciliği yavaş yavaş azaltmaya başladılar 3 hafta önce haftada 730 adet dağıtılırken, şimdi ise 280 adet dağıtıyorlar ve zamanla daha da azalacak en sonunda kapanacaktır. Bu arada madenciliği haftada bir aktifleştinmeniz yeterli oluyor.

KESİNLİKLE YATIRIM YAPMANIZA GEREK YOK madenciliği yatırımsız yapabilirsiniz.

PHT probit borsasında satılıyor oraya direk çekim yapılıyor. Ben 50.bin pht çektim hiç sorun yaşamadan hesabıma yansıdı.

Madenciliğe geç kalmadan başlamanızı tavsiye ediyorum. KYC yok hatta isminizi dahi istemiyor sadece gogle ile giriş yapıyorsunuz. Size verdiğim nu kodu { bxf6gwzx } kodunu kullanır iseniz size 200 pht bonus veriyor. Sağlıcakla kalın bol kazançlı günler.
PHT tekrar uçuş moduna geçti.
YTD

Screenshot_20210509-004809.jpg

Bende sakla samanı diyip kullanmaktayım. Bi ara düştü baya şuan toparladı gibi ? kullanmakta fayda var. Birazda probit borsasına aktarmıştım. Bu tarz uygulamalara bayılırım :) beleş tatlı oluyo

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri