Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Pi Coin - Pi Network Dolandırıcılığı - Scam

huobi bu coin ile kendi topuğuna sıktı.
belki 2 yıl önce falan yine böyle bir konu açmıştım pi coin scam diye fakat insanlar kısa yoldan zengin oluruz hayali yaşıyor.

Şu an PI'nin Huobi'deki fiyatı $71. Ama hiçbir dayanak yok, neyin alınıp satıldığı belli değil. Rulet oynamak gibi bir şey.
Bu arada Pi Network'ün Ocak sonunda mainnete geçeceği falan yok. Muhtemelen 2023 içinde de olmaz. Telegram grubuna girip Türkiye topluluklarını görseniz analarını babalarını korur gibi koruyorlar projeyi ve geliştiricileri. Günde bir kere tıklayıp kazandıkları şeyle milyoner olacaklarını, Huobi ve Bitmart'taki fiyatların gerçek olduğunu düşünüyorlar. :D

Şu an PI'nin Huobi'deki fiyatı $71. Ama hiçbir dayanak yok, neyin alınıp satıldığı belli değil. Rulet oynamak gibi bir şey.
Bu arada Pi Network'ün Ocak sonunda mainnete geçeceği falan yok. Muhtemelen 2023 içinde de olmaz. Telegram grubuna girip Türkiye topluluklarını görseniz analarını babalarını korur gibi koruyorlar projeyi ve geliştiricileri. Günde bir kere tıklayıp kazandıkları şeyle milyoner olacaklarını, Huobi ve Bitmart'taki fiyatların gerçek olduğunu düşünüyorlar. :D
Bizim gruplarda hep öyle değilmi sanki? Hep duygusal bağ kuruyoruz. Ölümüne savunuyoruz. Çoğunlukla da saçma sapan şeylere yatırım yapıyoruz.

Bizim gruplarda hep öyle değilmi sanki? Hep duygusal bağ kuruyoruz. Ölümüne savunuyoruz. Çoğunlukla da saçma sapan şeylere yatırım yapıyoruz.
Ben all-in tek projeye yatırım yapmış olsam bile realist bakmayı başarabiliyorum. Bir sürü saçma sapan şeye yatırım yapmışımdır da hepsinde yatırımdan çıkmadan lafımı esirgemeden söyledim. Zaten iki eleştiri gördüğünde banlıyor hepsi, Türk veya yabancı farketmez. :)

Ben all-in tek projeye yatırım yapmış olsam bile realist bakmayı başarabiliyorum. Bir sürü saçma sapan şeye yatırım yapmışımdır da hepsinde yatırımdan çıkmadan lafımı esirgemeden söyledim. Zaten iki eleştiri gördüğünde banlıyor hepsi, Türk veya yabancı farketmez. :)
O all in olayı bende yok. Sepetimş dağıtırım hep.

Laf söylemeye gelince, birkaç proje biliyorum söyleten ama telegram grubunun yöneticileri bile bıkmış düşüşlerden :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri