Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Pinli - Ödeme Almış - Bakiyeli - Onaylı Domainli - DE AdSense Hesabı

Bonarous

Korgeneral
Merhaba;

Madem böyle bir forumumuz var, içeride webmasterlar var, R10'a açtığım konuyu buraya da açmak isterim.

Durum : Satıcı
Hesap Türü: Bireysel Web AdSense
Hesap Tarihi: Ağustos 2019
Pin: Pinli
Ödeme Alındı mı : Evet, Aralık 2019'da bir kez
Adres onayı: DE
Onaylı Site Sayısı: 0
Telif / İhlal Sorunu Yaşandı mı?: Yaşanmadı. Pinterest, Arama Motoru vs. banı da yok.
Kesinleşen Ücret: € 23,13 (196,84 TL)
Hesap için istenen fiyat : 1.000 TL + Kesinleşen Ücret
Mail ile mi Devredilecek?: Hayır
Ödeme Türü: Enpara, Yapı Kredi, Ziraat, Papara, Denizbank, Tosla.

Ek notlar/detaylar: Hesap bir buçuk yaşında. Telif, politika ihlali, Pinterest domain banı, arama motoru banı vs. almadı. İki kez reklam kısıtlaması aldı ama ikinci aldığında da ilk aldığı tarih yazıyordu, ikisi de kalktı. Bir haftadır reklam kodu yok hepsini kaldırdım. Aslında bir tane onaylı domaini var, onun da hiçbir şeyde banı yok. Bir site altına 26 tane subdomain kurulu, hepsi farklı kategorilerde botla içerik çekiyor. Normalde daha fazla getirisi olur ama tema ve sunucu inanılmaz yavaş olduğu için ayda 5-10 TL getirisi oluyor. Hızlı bir sunucu ve optimizasyonlu temada çok daha iyi olur. Domain ve çoğu subdomaini de yakında bir yaşına girecek. Onaylı domainle birlikte istenirse üzerine 800 TL daha koyarım toplam 2.000 TL olur.

Mail ile devretmeyeceğim, mail adresini aktif kullanıyorum. Mail ile devredildiğinde ne olduğunu bilmiyorum. PM ile ulaşabilirsiniz.

İyi akşamlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,744
Son üye
mehdem821