Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Piyasa Düşerken PolkaDOT?

numbers-937587_640.jpg

CoinTürk sitesinin haberine göre, tüm kripto para piyasasında genel bir düşüş hareketi söz konusuyken, son zamanların en iyi performanslarından birini gösteren Polkadot da piyasaya paralel hareket ediyor. Bununla birlikte, DOT’un grafikleri incelendiğinde, diğer kripto paralara nazaran daha az kayıp yaşadığı fark ediliyor.

Polkadot 16 Ocak’ta 19,41 dolara yükselerek rekor kırmayı başarmış olsa da, piyasadaki düşüşten etkilenerek bir miktar değer kaybı yaşadı. Şu sıralar 17 dolar seviyelerinde gezinen DOT’un düştüğü en dip nokta 14,60 dolar seviyesi oldu.

Bunun yanı sıra, piyasada yaşanan düşüşler % 10 ila % 15 seviyelerindeyken, DOT’un son 24 saatte yaşadığı % 4’lük değer kaybı çok büyük bir kayıp olarak algılanmıyor.

Analistler, 15 dolar seviyesinin Polkadot için çok önemli bir destek noktası olduğunu vurguluyor. Bu desteğin kırılması halinde, DOT önce 14 dolara, sonra daha aşağı seviyelere düşebilir.

Analistlere göre, piyasanın yaşadığı sert düşüşler esnasında, DOT’un güçlü bir duruş sergilemesi, O’nun açısından oldukça olumlu bir gösterge. DOT’un 16 doların altına düşmemesi, tekrar bir yükseliş trendi yakalayarak 18 dolar seviyelerine ulaşmasına yol açabilir.

Evet 15'ten geriye doğru 14 ve sonra da diğerleri geliyor. :D

DOT için yollar açık. 1 Dolara düşse bile asıl hedef ve en güçlü direnç 400 Dolar. Buraya kısa sürede gelmeyecek ama her girişim yeni bir rekor olacak.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Evet 15'ten geriye doğru 14 ve sonra da diğerleri geliyor. :D

DOT için yollar açık. 1 Dolara düşse bile asıl hedef ve en güçlü direnç 400 Dolar. Buraya kısa sürede gelmeyecek ama her girişim yeni bir rekor olacak.

Alasım geliyor ama psikolojik olarak yükselmiş diyorum alamıyorum :)

Alasım geliyor ama psikolojik olarak yükselmiş diyorum alamıyorum :)
%5 ile %10 yükseliş veya düşüşten sonraki fiyat dönüşümlerinden o anki yöne göre çalışabilirsin hocam.

%5 ile %10 yükseliş veya düşüşten sonraki fiyat dönüşümlerinden o anki yöne göre çalışabilirsin hocam.

Hımm. Düşüşünü tamamlayıp tekrar yükselmeye başladığı anda almaktan bahsediyorsun sanırım hocam. Doğru mu anladım? Ya da tam tersi. Geçen buna benzer bir mantık yürütmüştüm hatırlarsan. Grafik okumayı henüz beceremesem de mantığı ucundan kavramışım sanırım. Ne diyorsun? :)

Hımm. Düşüşünü tamamlayıp tekrar yükselmeye başladığı anda almaktan bahsediyorsun sanırım hocam. Doğru mu anladım? Ya da tam tersi. Geçen buna benzer bir mantık yürütmüştüm hatırlarsan. Grafik okumayı henüz beceremesem de mantığı ucundan kavramışım sanırım. Ne diyorsun? :)
Evet hocam. Grafiklere değil de borsa tahtalarına bakarak yatırım yapılabilir. Bu tabi Dot'un şimdiki durumu için müsait olan bir plan. Zaman ilerledikçe yüzdelikler değişebilir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,732
Son üye
kenanx
Geri