Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Play Station 5 İle ETH Madenciliği Mümkün Mü?

anonymous-2755365_640.jpg

Sony tarafından madencilik faaliyetleri kısıtlanarak üretilmiş olan Play Station 5, azimli kullanıcılar tarafından değiştirilerek ETH madenciliğine uygun hale getirildi. Normal şartlarda PS 5 donanımsal olarak madenciliğe uygundu ancak üretici firmanın kısıtlamalarından dolayı, bu işlem şimdiye dek mümkün olmamıştı.

Çin'deki bazı kullanıcılar, Play Station 5 üzerinde yaptıkları değişliklerle ETH madenciliği yapmayı başardı. Sosyal medyada yaptıkları görsel bir paylaşımla bunu gösteren kullanıcılar, kripto para topluluğunun madencilik alanında sınır tanımadığını da böylece ortaya koymuş oldu.

Yaptıkları görsel paylaşımda, kullanıcıların, normal şartlarda 50 mg/s olması gereken gücü, 98.76 mg/s'ye çıkarttıkları görülebiliyor.

Biz sadece oynamak için stok bulamıyoruz. Ekran kartlarını, PlayStation'u madencilik yapmak için alacaklar varsa Nvidia, AMD, Sony el atmalı artık cidden.

ben daha ps4'e kıyamıyorum aman bir şey olcak diye :)

Madencilik değil de makineyi test etmek isterdim, yukseltimis gucune bakarsak çok efsane bir şey cikmis olmali

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,741
Son üye
ysf
Geri