Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

pNetwork (PNT)

Genel Amacı
Zincirler arası geçiş
Kripto Para Tam Adı
pNetwork
Kripto Para Kısa Adı
PNT
Madencilik Var mı?
Evet
Çıkış Tarihi
2020
Web Sitesi
https://p.network
pNetwork (PNT) zincirler arasındaki bağlantıyı sağlayacak teknoloji olarak tanımlanmaktadır diyebiliriz. daha doğrusu vadedilen bu teknolojinin yönetim tokenı. Yönetim tokenlarının çoğunda olduğu gibi stake edilerek elde edilebiliyor.

pNetwork (PNT) özellikle pump grupları tarafından %1000 gibi bir yükseliş yaptırılmasıyla adını duyurmuş bir kripto para özelliği taşımaktadır. Elbette daha öncede projeden haberdar olan ve ilgi gösterenler mevcuttu. Ancak pNetwork (PNT)'un geniş kitlelerce duyuluşu bu pump olayından sonradır.

pNetwork (PNT) yönetim tokenının bağlı olduğu pNetwork projesi sayesinde block zincirlerin içerisinde kapana kısılmış vesınırları o blok zincir olarak belirlenmiş tokenları pTokens olarak başka zincirlere ışınlayabilir ve farklı zincirlerde olan kripto paraların mevcut durumlarına aldırmaksızın aralarında geçiş ve transfer işlemi gerçekleştirebilirler.

Basitçe özetlemek gerekirse Bitcoin blockzincirinde Bitcoin'i alıp EOS blok zincirine pTokens adını verdikleri bir şekilde ve Bitcoin'in fiyatına endeksli halde taşıyabilirsiniz. Bu sayede özellikle tek bir blockzinciri destekleyen merkeziyetsiz borsalarda işlem yapılabilecek duruma gelebilirsiniz.

pNetwork (PNT) 87.984.177 maksimum arza sahiptir.

Projeside maksimum arzı da gayet ideal bir tokenmiş, Bu konuyu okuduktan sonra bende biraz araştırdım ve bir miktar almayı düşünüyorum istediğim seviyeye gelirse. Emegeğinize sağlık, teşekkür ederim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri