Neler yeni

Popüler Altcoin, Google’ın Ağa Katılmasıyla Yükselişe Geçti!

  • Liquidity: Ticaret ile ilgili işlemlerdeki satın alma gücü, likidite.

ant

Uzman Çavuş
Level 1 (1X)
Onursal Üye
Katılım
20 Ağu 2020
Mesajlar
77
Tepkime puanı
15
Puanları
185
Konum
İstanbul/Türkiye
Web sitesi
www.hadimkoybilgisayar.com.tr


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1

Popüler platform U.today’in haberine göre Block.one, platform ile paylaştığı bir basın açıklamasında küresel bulut devi Google Cloud’un EOS topluluğuna katılmayı ve EOS ağında bir “Block Producer” olmayı planladığını açıkladı.

Google Cloud’un katılımı, EOS için önemli bir kilometre taşı olabilir
Google Cloud, EOS ağında bir blok üreticisi (BP) adayı olmayı hedefliyor. Bu hedefini gerçekleştirdikten sonra, küresel bilgi teknolojileri devi, BP’lerinden biri olma yolunda adımlar atarken EOS’tan yararlanacak. Google Cloud topluluğa katılarak, blockchain teknolojisini şimdi kullanan ve gelecekte kullanmayı planlayan şirketlerin gerçekten de depolanan verileri korumasını ve kullanıcıların sorunsuz bir şekilde erişmesini sağlayacak.


Google Cloud, EOSIO blockchain’inden yararlanacak
Basın açıklamasında Block.one ekibi, Google Cloud’un kendilerine katılma kararını sıcak bir şekilde, memnuniyetle karşıladıklarını belirtti ve bunun, EOS ağı için büyük bir başarı olduğunu söyledi. Block.one CTO’su Dan Larimer’e göre Google Cloud altyapısını Block.one’a sağlamaya devam edecek.


Ayrıca blockchain devinin Google Cloud’un blockchain’in tüm avantajlarından yararlanmasını sağlayacağını belirtti. CEO Brendan Blumer şu ifadeleri kullandı:

“GOOGLE CLOUD EKİBİ, GELİŞEN EOS TOPLULUĞUNU ANLIYOR VE ÜZERİNE İNŞA ETTİĞİ YÜKSEK PERFORMANSLI EOSIO TEKNOLOJİSİ, BLOCKCHAİN ENDÜSTRİSİNE EN İYİ GİRİŞ NOKTASINI OLUŞTURUYOR. GOOGLE CLOUD’U EOS TOPLULUĞUNA DAVET EDİYORUZ VE EOS AĞINA KATKILARINDAN DOLAYI HEYECAN DUYUYORUZ.”
Google Cloud’un BP olması için ne gerekiyor?
EOS ağında bir blok üreticisi olmak için token sahiplerinin Google Cloud lehine bir seçim yapması gerekiyor.

Popüler altcoin EOS’in fiyatında yükseliş!
Google Cloud’un blockchain’e katılım haberi, altcoin EOS’a yaramış gibi görünüyor. Bir süredir 2,50 dolar civarında işlem gören EOS, haberin ardından %15,6’lık keskin bir yükseliş kaydetti. CoinGecko verilerine göre kripto para, yazım sırasında 2,91 dolardan işlem görüyor.
 

Vonzarovich

Orgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Level 10 (10X)
Level 11 (11X)
Level 12 (12X)
Level 13 (13X)
Bağış Yapan Üye
Katılım
18 Eki 2020
Mesajlar
4,380
Çözümler
1
Tepkime puanı
2,669
Puanları
285
Konum
Kocaeli
Cinsiyet
Erkek


0.99909601
  • 0.00000000  
  • #2
Normal bir kripto paranın bu haberle 2ye hatta 3 e katlanması gerekiyordu. İnsanlar mevzu EOS olunca temkinli yaklaşıyor. Merkeziyetsiz anlayıştan uzak olması da bunun başlıca nedeni görünüyor.
 
Üst