Neler yeni

Popüler Altcoin Zirvelere Koşuyor

  • Nonce: Madencilik sırasında hedef hash değerini elde etmek için gereken sayıdır.

SatoshiNakamoto

Üstçavuş
Katılım
28 Eyl 2020
Mesajlar
218
Tepkime puanı
22
Puanları
285
Konum
İstanbul


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1

1235123sadasdfase.jpg

Popüler altcoin Cardano (ADA), kısa süre önce güçlü yükselerek yatırımcılarını sevindirdi. Altcoin 24 Eylül 2020’de başlayan vahşi bir yukarı doğru hareket gördü. O zamandan beri, ADA/BTC paritesi yüzde 32 oranında yükseldi ve gün içi 982 Satoshi’ye kadar ulaştı. ADA’nın yükselişini ilk etapta piyasadaki olumlu hava tetikledi. Ancak yatırımcılar, Ethereum tabanlı geliştiricileri kendi Blockchain’ine çekmeyi bekleyen bir Cardano girişimi olan Goguen’e ilgi gösterdikçe fiyat yükselişini hızlandırdı. Peki Cardano (ADA)’da şimdi sırada ne var?

1-24.png


Nico: Cardano’daki yükseliş “potansiyel satın alma sinyali”dir!
Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Pazar günü bir AMA’da Goguen hakkında yeni güncellemeler yayınladı. Charles Hoskinson, projenin Cardano’yu çok varlıklı bir sisteme dönüştüreceğini belirtti. Bu, kullanıcıların kişiselleştirilmiş tokenlerini oluşturmalarına olanak tanır. Goguen ayrıca şirketlerin Ethereum‘un Blockchain’inden Cardano’nun Blockchain’ine geçmesine izin verecek bir ERC20 token dönüştürücü de getirecek. Charles Hoskinson, Goguen’den Ethereum’dan çok daha üstün bir standart olarak bahsetti.


Ayrıca kripto borsası Bittrex, Cardano’yu bir proof-of-stake projesi yapan hard fork “Shelley” ile birlikte ADA cüzdanlarının entegrasyonunu tamamladı. Bu, ADA fiyatlarını Temmuz 2020’de iki yılın en yüksek seviyesine ulaştıran en önemli katalizörlerden biriydi. Pazar günü ADA’nın 200 günlük hareketli ortalama direncini desteğe çevirdiğini belirten piyasa analisti Nico, yukarı yönlü hareketi “potansiyel satın alma sinyali” olarak nitelendirdi. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

1D TABLOSUNDA POTANSİYEL SATIN ALMA SİNYALİ! MUM KAPANDIĞINDA ONAYLANIRSA VE HACİM İÇERİ AKMAYA BAŞLARSA, ÖNCEKİ YÜKSEK SEVİYELERE DOĞRU BİR MİKTAR İYİLEŞME GÖREBİLİRİZ.

2-19.png


Stefan Bode: Altcoin bir boğa koşusuyla yeni zirvelere doğru koşabilir
Analist, “önceki yüksekler” ile ADA’nın daha önce test ettiği seviyelere dirençler olarak atıfta bulundu. Popüler bir piyasa analisti olan Stefan Bode ise ADA’nın 50 günlük hareketli ortalamasının üzerinde fiyatını kapatmaya yönelik son girişimlerinden bahsetti. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

CARDANO’NUN BİTCOİN’E KARŞI ZAYIFLIK AŞAMASI SONA ERDİĞİNDE, BUNU BİR GÜÇ AŞAMASI TAKİP ETMELİ. BUGÜNÜN EMA50’NİN ÜZERİNDEKİ KAPANIŞI GÜCÜNÜ DOĞRULAMALI. SONRA BİR BOĞA KOŞUSUYLA YENİ ZİRVELERE DOĞRU KOŞABİLİR.
 

Üst