Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

PowerCaptcha Bitcoin Musluk Sitesi SCAM !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PowerCaptcha musluk sitesi diğer benzer musluk siteleri gibi kayıt yaptıktan sonra kazandırmaya başlıyor.
Sitenin beğendiğim tarafı Faucet süresinin 10 dakika olması ve 500 satoshi boyutlarına varan tek seferde kazanç sağlamasıdır.
Faucetpay adresimize çekim yapabiliyoruz ancak çekim limiti 3000 satoshidir.Biraz kasarsak bir hafta on gün süresinde bu seviyeye erişmek mümkün olabilir.
Ben geçen hafta kayıt oldum ve şuan 1740 satoshi toplayabildim .Henüz siteden çekim yapmadım ve çekim yaptığımda ödeme kanıtlarınıda paylaşmak istiyorum.

Site Kayıt Linki Referans Linksiz : https://powercaptcha.xyz/

lklk.PNG

PowerCaptcha musluk sitesi diğer benzer musluk siteleri gibi kayıt yaptıktan sonra kazandırmaya başlıyor.
Sitenin beğendiğim tarafı Faucet süresinin 10 dakika olması ve 500 satoshi boyutlarına varan tek seferde kazanç sağlamasıdır.
Faucetpay adresimize çekim yapabiliyoruz ancak çekim limiti 3000 satoshidir.Biraz kasarsak bir hafta on gün süresinde bu seviyeye erişmek mümkün olabilir.
Ben geçen hafta kayıt oldum ve şuan 1740 satoshi toplayabildim .Henüz siteden çekim yapmadım ve çekim yaptığımda ödeme kanıtlarınıda paylaşmak istiyorum.

Site Kayıt Linki Referans Linksiz : https://powercaptcha.xyz/

Ekli dosyayı görüntüle 3901
Kayıt oldum. Umarım ödeme yapar.

Sistemin ödeme kanıtı bulunamamaktadır , site hakkın da kullanan kişiler olumsuz yorumlarda bulunmuş durumda ve site sahiplerinden açıklama yok . Açıklama gelene kadar konu scam projeler de kalacaktır .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,229
Kullanıcılar
6,714
Son üye
beylikduzuexchange
Geri