Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

practikstan.cc--100 doge yatır 200 doge al ödemeleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba arkadaşlar 14.03.2021 sitesinde açılmış pratikstan sitesini söylemek istiyorum ben 14 mart saat 20,05 de 244 tron yatırdım bügün 509 tron hesabıma geçti neden bu kadar geç geldi derseniz tronx ödemeleri geç veriyormuş doge coin alan arkadaşlar 24 saatte geliyor alacak arkadaşlar varsa doge alsın tron almayın geç geliyor ödeme kanıtını ekliyorum
https://practikstan.cc/?ref=23034 bu referans linkim
referanstan destek olursanız sevinirim eğer bi sorun olursa referanstan gelen doge veya başka coinleri sizin adresinize tekrar gönderirim
yatırım yapacak arkadaş var ise bügün yatırım yapsın ama yarın yatırım yapmayın
ödeme kanıt 2.png

merhaba arkadaşlar 14.03.2021 sitesinde açılmış pratikstan sitesini söylemek istiyorum ben 14 mart saat 20,05 de 244 tron yatırdım bügün 509 tron hesabıma geçti neden bu kadar geç geldi derseniz tronx ödemeleri geç veriyormuş doge coin alan arkadaşlar 24 saatte geliyor alacak arkadaşlar varsa doge alsın tron almayın geç geliyor ödeme kanıtını ekliyorum
https://practikstan.cc/?ref=23034 bu referans linkim
referanstan destek olursanız sevinirim eğer bi sorun olursa referanstan gelen doge veya başka coinleri sizin adresinize tekrar gönderirim
yatırım yapacak arkadaş var ise bügün yatırım yapsın ama yarın yatırım yapmayınEkli dosyayı görüntüle 3117
Dün dogecoin aldım ve hala ödeme yapmadılar bir bilginiz varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri