Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

practikstan.cc--100 doge yatır 200 doge al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar site yeni açıldı daha öncede açılmıstı onu kapattılar bunuda yeni açtılar ayın 20 sinde kapanıcak şuan en temizi bu site ben 100 tl yatırdım 244 tronx olarak 488 tron olarak akşam 8 de gelcek diğer arkadaşlar sabah 9 da yatırım yapmışlar bügün hesaplarına 2x olarak geçmiş referansımdan üye olursanız çok sevinirim size tavsiyem 2 gün yatırın 3 gün yatırmayın TIKLAYIN LİNK BURADA eğer bi sorununuz olursa burdan yazabilirsiniz

Refsiz link :

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu başlığına sitenin tam adı yazılması gerekli ... düzeltildi
Refsiz link eklenmeli----eklendi
Konu hyıps sitesi---- ilgili bölüme taşındı
(konu açmadan önce lütfen bölüm kurallarına dikkat edelim)

arkadaşlar ödeme yapacak arkadaşlar dogecoin ile yatırım yapsın tronx ile ödemeler geç geliyor eğer yatırım yapmak istemez iseniz yeni siteyi bekleyin karar sizin ben gene paylasıcam ödeme kanıtının resmini gönderdim yatırdıgım gün ve çektigim gün referanstan gelen 32. tronda orda eğer yatıracak arkadaş varsa özel mesaj atsın bana eğer ödeme de bir sıkıntı olursa referanstan gelen doge veya tronları size atayım tekrar

ödeme kanıtım.............

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ödemeler yapılmadı olarak bildiriyorsunuz sanırım...

Konu sahibi tarafından verilen bilgiye göre SCAM...

İlgili alana taşındı, konu kilit..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,741
Son üye
ysf
Geri