Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Probit 3. Yaşına girdi. Şanslı kullanıcılara ödüller.

LeoVinci

Üstçavuş
photo_2021-11-09_14-27-43.jpg

Probit bildiğiniz gibi çok genç bir borsa bende kendisi ile 2 sene önce tanıştım ve harika paralar kazandım yalan değil asla bir sonra ki çalışmamda nasıl kazandığımı da anlatacağım sizlere. Sadece matematik toplama çıkar çarpma bölme işlemlerini yapabilen herkes kazanabilir. :)
Uuzun zamandır da etkinliklere doymuyor her hafta etkinlik oluyor nerdeyse ve yaptığı etkinliklerde cabası minimum 3x bırakan token bunlar. Axs en büyük pişmanlığım oldu. Herneyse konuya gelelim 3 yaşına basan Probit Global geçen günde açıklamıştım etkinlikler yapmakta bir önce ki yazımda detaylara ulaşabilirisniz sorusu olan buyursun sorsun. Zevkle anlatırım.

⭐️[ProBit Global Quiz Show 1. Tur Başladı]
💰10 kişi 3.5 RUNE kazanacaktır

9 Kasım 2021, TSI 23:59’a kadar aşağıdaki 5 soruya doğru cevap verin

https://docs.google.com/forms/d/e/ 1FAIpQLSdr6gnfgDHykqiIUPJm75xON_if0C7HtMEQYMhisD0zoHL1yQ/viewform

🧭Quiz Takvimi
1. Tur: 9 Kasım 2021 *ŞIMDI AÇIK*
2. Tur: 16 Kasım 2021
3. Tur: 23 Kasım 2021
4. Tur: 30 Kasım 2021

Quiz Kuralları
*Tüm bilgi yarışması katılımcıları, etkinlik süresi boyunca en az bir al-sat işlemi tamamlamalıdır.
*Ödül almaya hak kazanmak için tüm katılımcıların KYC 2. ADIM'ı tamamlamış olması gerekir
*Tüm etkinlik ödülleri, 30 Kasım 2021'de etkinliğin kapanmasını takip eden 2 hafta içinde dağıtılacaktır.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri