Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Probit Borsası KYC Nasıl Yapılır?

Probit kripto para borsasından KYC yani kripto para borsalarının müşetilerinin kimlik bilgilerini aldığı adımları tamamlayabilmek için giriş yaptıktan sonra;

1.jpg

Öncelikle resimde görünen "Benim Sayfam" alanındaki "Doğrulama" bölümüne giriniz. Henüz doğrulama yapmadıysanız "Doğrulama yazısının yanında " Adım 1" görünecektir.

2.jpg

Sıradaki adımda resimde işaretli alandaki "Başvuru Sürecini Başlat" butonuna tıklıyoruz.

3.jpg

Milliyet olarak eğer aksi bir durum söz konusu değilse "Türkiye" kalabilir ve resim işaretli ilerle butonuyla bir sonraki adıma devam ediyoruz.

4.jpg

Buradaki adım biraz daha karışık. 1-9 arasındaki bölümlere kendimizle alakalı kişisel bilgileri doğru olarak veriyoruz. Biraz sonra kimliğinizi yükleyeceksiniz. Veriler eşleşmezse onay alamazsınız.

Daha sonra Kimlik Belgesi türüne " ID Karti" seçiyoruz.

Üst taraftaki "Fotoğraf yükle" butonuna basarak kimliğimizin ön yüzünü, alt taraftaki "Fotoğraf yükle" butonuna basarak kimliğimizi elimizde tuttuğumuz ve yüzümüz net görünecek şekilde Selfi çekiyoruz. Kimliğin arka yüzü gerekli değildir.

Dosya boyutu en fazla 3 MB olabilir.

Daha sonra Başvur diyerek başvuru sürecimizi tamamlıyoruz.

Başvuru süreciniz onaylanırsa, benim sayfam bölümünde "Doğrulama tamamlandı" ibaresi çıkacaktır. Herhangi bir sebepten başvurunun reddedilmesi halinde yeniden gerekli belgeleri yükleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri