Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Probit Global - Spread Wisdom Token (SWIM) IEO 2X Booster Airdrop

tr-tr (28).png

ProBit Global, Spread Wisdom Token (SWIM) IEO'nun tüm 1. Tur alıcıları için %100 token bonusu duyurmaktan heyecan duyuyor!

Etkinlik Süresi: 24 Mart 2023 06:00 (UTC+3) - 1 Nisan 2023 06:00 (UTC+3)

Dağıtım Tarihi: Dağıtım programını takip eder.

Tüm SWIM IEO Round 1 satın alımları, satın alınan toplam miktarın %100'üne eşdeğer SWIM bonusları alacaktır.

PROB ile satın alma için mevcut %15 bonusa ve USDT, ETH veya BTC ile satın alma için %7 bonusa ek olarak, kullanıcılar SWIM IEO'nun 1. Turu sırasında satın aldıkları tokenların %100'ünü airdrop olarak şu şekilde alacaklar:

Satın alma miktarınızı hiçbir ücret ödemeden ikiye katlayın!

Örnek;

PROB ile satın alımlar (15% bonus)

1,000 SWIM alım- 150 bonus - 1150 booster - Toplam 2300 SWIM

USDT, BTC or ETH ile satın alımlar (7% bonus)

1,000 SWIM alım - 70 bonus - 1070 booster - toplam 2140 SWIM

Bonuslar ve 2X booster airdrop da dahil olmak üzere tüm tokenlar dağıtım takvimini takip edecektir.

▶ SWIM IEO'ya Katılın ve %100 Airdrop Token Bonusu Alın!

Şartlar ve Koşullar:

Duyuru ve bonus dağıtım tarihleri, ProBit Global ve/veya Spread Wisdom Token ekibinin belirli koşullarında değişebilir.
Etkinlik tarihi, ProBit Global ve Spread Wisdom Token ekibinin belirli koşulları altında önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir veya iptal edilebilir.
ProBit Global, birden fazla hesap oluşturmak gibi kötü niyetli faaliyetlerde bulunan kötüye kullanım amaçlı etkinlik katılımcılarını diskalifiye etme hakkını saklı tutar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri