Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ProBit Global x Ragscoin 2.0 (RAGSCOIN) Airdrop Pazartesileri

probit000.png

▶ Etkinlik Tarihi

23 Ocak 2023 03:00 (UTC+3) - 6 Şubat 2023 02:59 (UTC+3)

*Ödül dağıtımı, etkinlik bitiş tarihinden sonraki 2 hafta içerisinde yapılacaktır.

▶ Ragscoin 2.0 (RAGSCOIN) Airdrop Nasıl Kazanılır

Aşağıdaki görevlerden HERHANGİ BİRİNİ tamamlayınız.

*Bütün katılımcılar airdrop kazanmak için hem telefon doğrulamasını hem de KYC 2. ADIM’ı tamamlamalıdır.

⭐️ GÖREV #1

ProBit Global’de yeni bir hesap oluşturun ve hem telefon doğrulamasını hem de KYC 2. ADIM’ı tamamlayın.

Ödül: 300 RAGSCOIN

• Yeni bir hesap oluşturmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanın: https://www.probit.com/r/1719285.
  • Telefon doğrulamasını tamamlayın.
  • KYC 2. ADIM kimlik doğrulamasını tamamlayın:
⭐️ GÖREV #2

ProBit Global’e kayıt olmaları için arkadaşlarınızla referans linkinizi paylaşın.

• Bu sayfaya giderek referans linkinizi alınız: www.probit.com/referral
  • Referans linkinizi arkadaşlarınızla paylaşınız.
  • Arkadaşlarınızdan GÖREV #1 de açıklanan telefon doğrulamasını ve KYC 2. ADIM’ı tamamlamalarını isteyiniz.
Not: Hem telefon doğrulamasını hem de KYC 2. ADIM’ı başarıyla tamamlayan kullanıcılar airdrop ödüllerini kazanacaktır.

Refere eden and Refere edilen kişiler Airdrop ödüllerini aşağıda gösterildiği gibi kazanacaklardır:

• Refere eden: Refere edilen hesap başına 300 RAGSCOIN
  • Refere edilen: 300 RAGSCOIN
Ek olarak, En fazla referansa sahip ilk 10 ProBit Global kullanıcısı aşağıda gösterilen ödülleri kazanacaktır:

1.: 31,500 RAGSCOIN

2.: 9,000 RAGSCOIN

3.: 8,550 RAGSCOIN

4.: 7,650 RAGSCOIN

5.: 7,200 RAGSCOIN

6.: 6,750 RAGSCOIN

7.: 6,300 RAGSCOIN

8.: 5,850 RAGSCOIN

9.: 4,500 RAGSCOIN

10.: 2,700 RAGSCOIN

⭐️ GÖREV #3

ProBit Global ve Ragscoin 2.0’in sosyal medya hesaplarını takip edin / katılın / abone olun.

Ödül: 150 RAGSCOIN

Formu doldurun: https://forms.gle/qp7rYqffitt9yBqy9

Not: Yukarıda belirtilen TÜM hesapları takip eden / katılan / abone olan VE formu eksiksiz dolduran kişiler Görev #3 teki airdrop ödülünü kazanacaktır

⭐️ GÖREV #4

Twitter postunu Retweetleyin.

Ödül: 150 RAGSCOIN

1. Google’da ‘@ProBit_Exchange Twitter’ı aratın.
ProBit Resmi Twitter sayfasına gidin ve sabitlenmiş gönderiyi beğenin ve retweetleyin.

1. Bu linkteki formu doldurun: https://forms.gle/F7gd7ZG38gFymBDS9
Not: Yalnızca sabitlenmiş gönderiyi retweetleyen ve formu eksiksiz tamamlayan kişiler Görev #4 için airdrop kazanacaktır.

▶Önemli Not

Görev #1 ve #2 için Toplam Bütçe: 740,000 RAGSCOIN

Görev #3 ve #4 için Toplam Bütçe: 160,000 RAGSCOIN

Tüm etkinlik için toplam maksimum 900,000 RAGSCOIN token sınırı vardır. Sınıra ulaşıldıktan sonra gerekli görevleri tamamlayan katılımcılar airdrop almaya hak kazanamayacaktır. Sınır aşıldığında ProBit Global'in resmi Telegram grubunda duyuru yapılacaktır.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri