Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Quantative analist , Ethereum 10000 dolara ulaşabilir .

Ekran Görüntüsü (270).png

Ethereum 2018 yılının henüz başlarında 1460 dolar civarı bir fiyatı görerek şimdiki mevcut fiyatlarına kadar gerileyen bir madeni para. Mevcut fiyatı ise gördüğü zirvenin oldukça altında sayılabilir.

Bitcoinist haber sitesinin sayfalarına taşıdığı haberin başlangıcında , mühendislik alanında doktora yapan bir kripto varlık niceliksel analisti olarak tanıtılan bir analistin bu konudaki analizlerini okurlarına servis etmiş. Gerçekleşirse , Ethereum yatırımcılarını sevindirecek bilgiler içeriyor. Ethereum için 10 bin dolara ulaşabilecek fiyat seviyelerini hedef gösteren analist bu öngörüsünün bir kaç yıl içerisinde olabileceği öngörüsünde bulunuyor.

Ethereum için yükseliş bekleyen tek analist olmadıgıda açık. Chris Burniske ise bu civarlara kadar bir fiyat yükselişi beklemese bile ,onun tahminide yaklaşık olarak 5 bin dolar seviyelerinde.

Yapılan analizler bakalım ne kadar gerçekleşecek veya gerçekleşecek mi ?

--Yatırım tavsiyesi olmayıp ,belirtilen haber kaynağının bilgilerinden derlenmiştir --

Zamanında bende bir kaç defa alım satım işlemini yaptım. Fakat çok sıkıcı bir madeni para olduğu hissini bir türlü üstümden atamıyorum.

BTC kendi rekorunu kırdığı zaman tüm altlar ile ETH de yükselişe geçer. Geçer de ETH gerçekten bana da hiç sıcak gelmiyor. Tehlikeli bir yatırım aracı gibi duruyor.

BTC kendi rekorunu kırdığı zaman tüm altlar ile ETH de yükselişe geçer. Geçer de ETH gerçekten bana da hiç sıcak gelmiyor. Tehlikeli bir yatırım aracı gibi duruyor.
Tehlike durumuyla ilgili bir yorumum yok ama dediğiniz gibi bana da uzak bir madeni para.. Tarihini hatırlamasam da 1100 dolar civarında bir kaç kez alım satım denemem oldu , o zamanlardan bugüne kadarda hiç işlem yapmadım.
İlginç bulduğum tek bir durum var, hakkında sürekli olumlu yorumlar yapılıyor ama tatmin edici bir hareket aralığını da hiç görmedim.

Ethereum ve Ripple'ı diğer altcoinlere karşı hep daha sağlam noktaya koyuyorum gözümde. $500'ü illa kıracaktır. Ytd.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri