Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bilgi Ravencoin GPU Madenciliği Nasıl Yapılır

Merhaba arkadaşlar Aslında sizlere videolar ile anlatım yapacaktım fırsat bulamıyoruz bu yüzden başlangıç böyle olsun :) şimdi sizlere Ravencoin madenciliğinden bahsedeceğim ve örnekleri ile beraber yapacağız.
Madencilik nedir ne değildir gibi konulara girmiyorum sitemize baya mevcut

1. Adım Ravencoin Adresi Almak
Ben binace kullanıyorum Ravencoinlerimi almak için sizlerede tavsiyem binance olacaktır. üye değilseniz tıklayarak üyelik oluşturabilirsiniz
Üyelikten sonra şu linke giderek Ravencoin madencliği için adresinizi alabilirsiniz.
Benim ravencoin adresim : RWsJcyVX6v4abLJ8omSZvmC2GHkc97cRse bunu bir köşeye kaydedelim.

2. Adım Mining Havuzu
Mining havuzuna basit bir örnek vermek istiyorum, Bir kömür madeni var ve 150 adet kazma var, çalışan sayısı 5 diyelim. İşler oldukça ağır yürüyecektir. Ama bu madende çalışan sayısı 150 olursa kat kat üretim artacaktır :) sanırım açıklayıcı oldu burada mining havuzları şöyle yapıyor diyebiliriz, Binlerce madenciyi bir araya getirip Ravencoin üretimi yapıyor ve bunu paylaştırıyor, Solo madencilikte var bunuda zamanla anlatırım.

Şu adrese gidiyoruz, Ekranda gördüğünüz üzere madenciliği yapılan diğer coinlerde mevcut ama ben en basiti olanı ve kar yapabileceğinizi anlatmaya çalışıyorum, raven coin üzerine gelip tıklayalım.

Ekli dosyayı görüntüle 2975

Bakın aşağıdaki resimde toplam güç ve zorluk dereceleri gösteriliyor

Ekli dosyayı görüntüle 2976

Bunlarda yapılan ödemeler

Ekli dosyayı görüntüle 2977

Bu sitenin bir esprisi yok bu site sadece madencileri bir araya getirip kazım yapıyor.
Böyle bir site açmak isterseniz SatoshiTURK.Com olarak sizlere özel scriptini geliştirebiliriz her neyse devam edelim.

şimdi binance üzerinden aldığımız Ravencoin adresinin başına şu linki ekleyin ve örnekteki gibi düzenleyin Örn : https://rvn.2miners.com/account/RWsJcyVX6v4abLJ8omSZvmC2GHkc97cRse

Tıklayıp açalım

İşte bize gerekli olan ekran

Ekli dosyayı görüntüle 2978

Bu ekran sizin ne kadar güç ile kazım yaptığınızı görebildiğiniz ekrandır,
Unpaid Balance yazan kısım ödemesi kesinleşmiş kısımdır, 10 ravencoin olunca ödemeyi 2 saatte bir otomatik yapıyor.
aklınıza takılan şeyleri konu altından sorabilirsiniz arkadaşlar.

2. Adım Mining Araçları
Arkadaşlar burada dikkat etmemiz gereken bir kaç husus var, Bazı mining programları arka planda multi mining yaparak sizin üzerinizden para kazanıyor bu yüzden benim verdiğim programları kullanın ve başkaları için elektrik faturası ödemeyin. Programı ekliyorum konu sonundan download edebilirsiniz.

Şimdi indirdiğinizde 2 adet dosya çıkacaktır içerisinden
ravencoin-satoshiturk.com.bat dosyası programı çalıştırmak için gerekli olan işlem dosyasıdır.
bu dosyayı herhangi bir metin editörü ile açabilirsiniz.
Resimdeki gibi düzenle seçeneğine gelin ve tıklayın

Ekli dosyayı görüntüle 2979

Dosya açıldığında aşağıdaki gibi kodlar göreceksiniz.
Kod:
miner.exe --algo kawpow --server rvn.2miners.com:6060 --user RWsJcyVX6v4abLJ8omSZvmC2GHkc97cRse
pause

bu dosya içerisindeki şu RWsJcyVX6v4abLJ8omSZvmC2GHkc97cRse adresi kendi adresiniz ile değiştirip kaydedin ve kapatın.
sonra dosyanıza çift tıklayarak çalıştırın. bu işlemi yaparken MSI After Burner kurmanızı öneririm, Ekran kartı sıcaklığını falan ölçmek için ideal programdır.

SatoshiTURK.Com Olarak ring kurulumları yapıyoruz arkadaşlar, Düşünürseniz bu konuda ücretli destek oluyoruz.
Nvidia için gerekli program ekte bulunmaktadır.

Ekran kartınızın modeline göre dosyanızı indirin arkadaşlar AMD ve NVİDİA için ayrı ayrı eklenmiştir.
Rar Şifresi : satoshiturk.com

Nvidia 2080 Tİ Super
Modelinde bir ekran kartı Kar bırakıyor ve elektrik masrafını karşılıyor arkadaşlar.
Bir kaç güne resimlerini koymaya çalışacağım sizlerde yaparsanız resimlerinizi lütfen bizlerle paylaşın.
siteye bakmakdan zarar gelmez karlı bir site gozüküyor

gtx 1650 4gb ekran kartı ile gün içerisinde ne kadar kazanç sağlayabilirim ayrıca sıcaklık 70 derece altında duruyorsa bu ekran kartına zarar veririmi
bi bilginiz varmı ?
dosyaları zaten eklemişiz NVİDİA olanı indir ve direk teste başlat.
70 Derece bir şey değil, İçiniz rahat olsun.
Bu arada kimse denemeden afaki bilgi veremez
Güncel olarak dene bizlerle sen paylaş :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri