Neler yeni
probit borsası
  • Block: Blokzincirindeki işlem ve onay verilerini taşıyan veri paketlerine Blok adı verilir. Günümüzde Bitcoin zinciri dışında farklı blokzincirleri de kullanılmaya başlanmıştır.
Genel Amacı
Phoenix, yeni nesil tüketici odaklı merkezi olmayan uygulamaları (dApp) barındıran bir blok zinciridir.
Kripto Para Tam Adı
Red Pulse Phoenix
Kripto Para Kısa Adı
PHB
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2020
Web Sitesi
https://www.phoenix.global

ayı×boğa

Onbaşı
Level 1 (1X)
Katılım
1 Şub 2023
Mesajlar
10
Tepkime puanı
1
Puanları
16
Konum
Kocaeli Türkiye
Cinsiyet
Erkek


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1

digitization-gdd27a0931_640.jpg

Red Pulse Phoenix

Phoenix, birleştirilmiş öğrenim yoluyla büyük veri tabanlı yapay zekâyı (AI) güçlendirmeyi hedeflemektedir. Merkeziyetsiz
uygulamaların (dApps) geliştirilmesi ve desteklenmesi için tasarlanmış bir blockchain ağı. PHB ise Neo ağı tabanlı bir kripto paradır.

Kendini yeni nesil tüketici uygulamalarına güç veren blok zincir olarak tanımlayan Phoenix Global, ayrıca tüketici göz önünde bulundurularak işletmeler için tasarlanmış. Hızlı ve ölçeklenebilir tüketici uygulamaları sağlayan yeni nesil kurumsal bir blokzincir.
Her blockchain teşebbüsü gibi kullanıcılarına birtakım yenilikler sunuyor. Bunların başında gerçek dünya hizmetlerini dijital
varlıklara dönüştürüp satabilme imkanı yer alıyor. Bunun yanı sıra Phoneix platformunun diğer kullanıcılar için yan zincirler oluşturma olanağını da mümkün hale getirdiği söylenebilir.

Bu sayede dileyen kullanıcılar Phoneix ana ağını kullanarak ölçeklenebilir hizmetler alabiliyor. Projenin vadettikleri arasında ağda kullanılan iki kademeli konsensüs mekanizması da bulunuyor. Bu algoritma sayesinde kullanıcıların ağ üzerinde merkezsiz uygulamaları (dApps) güvenli ve etkili bir biçimde başlatabilmesi mümkün. YTD.
 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst