Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

REEF Finance (REEF) Grafik Analizi, AL SAT Sinyalleri 07.05.2021

Teknik Analiz

Korgeneral
Süper Moderatör
Merhaba arkadaşlar. Bitcoin ile beraber yukarı yönelen alternatif koinler yükselişe devam ediyor. REEF de bunlardan bir tanesi. Gelin hep beraber grafiklerine bakalım.

REEFUSD SAATLİK GRAFİKTE AL SİNYALİ
IMG_20210507_214235_751.jpg

REEF saatlik grafikte AL sinyali 11 saattir devam ediyor. Süreç yukarı yönlü sürdükçe saatlik grafik içim hedefte 0.043$ seviyesi var. Saatlik grafiğin dibi 0.037$ seviyesi. Şu an durumu iyi ve 0.040$ seviyesinin üzerinde durması olumlu seyretmesine olanak sağlayacak.

REEFUSD 4 SAATLİK GRAFİKTE AL SİNYALİ
IMG_20210507_214258_580.jpg

REEF 4 saatlik grafikte AL pozisyonu daha yeni başlıyor. Bu demek oluyor ki bir süre daha yukarı yönlü hareketlere devam edecek. Yukarıda ilk hedef olarak 0.049$ görünüyor. Daha yukarısı için günlük grafiğe bakacağız. Aşağı yönelmelerde ilk olarak 0.039$ ve 0.036$ seviyeleri var.

REEFUSD GÜNLÜK GRAFİKTE AL SİNYALİ
IMG_20210507_214322_681.jpg

REEF günlük grafikte AL pozisyonu başlayalı yedi gün oldu. Bitcoin de günlük grafikte 7 gündür AL pozisyonununda seyrediyor, hatırlayalım. Bu durum Bitcoin etkisini açıkça gösteriyor ve çoğu alternatif koin şu an böyle.

REEF için günlük grafikte 0.037$ seviyesinin üzerinde kalıcı olmayı sürdürdükçe sıkıntı yok. Yukarıda 0.047$ seviyesinden sonra 0.049$, 0.050$, 0.058$, 0.059$, 0.063$... 0.15$ seviyeleri zor değil. Daha yukarısı da var; fakat şimdilik buraları izleyelim.

Aşağıda REEF için bekleyen 0.027$, 0.025$, 0.014$ vedaha aşağısı bekliyor; fakat buralar en dip olduğu ve ana yön yukarı baktığı için şu an ve önümüzdeki bir kaç ay pek mümkün değil.

Kolay gelsin.

Analizlerim hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir, genel durumu belirlemek içindir. Bu analizler al/sat yapmaya uygun değildir. Bu analizlere dayanarak yapılan alım veya satımlardan doğacak zararlardan yatırımcı sorumludur.

Temel bir inceleme yaptım, kaliteli bir iş çıkarttıkları kesin.

Bir miktar @KriptoLuis 'i zan altında bırakmak adına, Bak senin yüzünden yatırım yaptım, battım bittim demek için ufak bir miktar aldım koydum kenara bakalım :D

raccoon please GIF

Teşekkürler hocam konu için :)

YTD

Temel bir inceleme yaptım, kaliteli bir iş çıkarttıkları kesin.

Bir miktar @KriptoLuis 'i zan altında bırakmak adına, Bak senin yüzünden yatırım yaptım, battım bittim demek için ufak bir miktar aldım koydum kenara bakalım :D

raccoon please GIF

Teşekkürler hocam konu için :)

YTD
Keşke daha erken haberdar olsaydık. Ama alım için iyi yerlerde şu an. Hafif aşağı sarkmalar korkutmamalı. Bitcoin etkisi çok büyük. Dikkat etmek lazım.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Keşke daha erken haberdar olsaydık. Ama alım için iyi yerlerde şu an. Hafif aşağı sarkmalar korkutmamalı. Bitcoin etkisi çok büyük. Dikkat etmek lazım.

Yatırım tavsiyesi değildir.
erken aldığımı düşünüyorum, az çok biliyorsun hocam öyle her şeye yatırım yapan birisi değilim.
temelde güzel bir proje olmuş, adamlar özen göstermiş her şeye özellikle kullandıkları yazılım ve tasarımlara odaklandım, zahmetli işler :)
@KriptoLuis 'in paylaştığı habere göre bu ay sonuna bir olayları var ama tam hatırlamıyorum.
Haberdar ederim gelişmelerde.

YTD

erken aldığımı düşünüyorum, az çok biliyorsun hocam öyle her şeye yatırım yapan birisi değilim.
temelde güzel bir proje olmuş, adamlar özen göstermiş her şeye özellikle kullandıkları yazılım ve tasarımlara odaklandım, zahmetli işler :)
@KriptoLuis 'in paylaştığı habere göre bu ay sonuna bir olayları var ama tam hatırlamıyorum.
Haberdar ederim gelişmelerde.

YTD
Ben altcoin yatırımı yapmıyorum abi biliyorsun. Haberdar edeceksen forumda takip edenlere hitaben güzel bir yazı hazırlasın. :)

Güzel bir proje ise takibe almak lazım.

Yatırım tavsiyesi değildir..

Ay sonunda ana ağlarını başlatıyorlar. Mainnet. @SatoshiTURK

0,15 dolar hedefini iyi tutturmuşsun bence @sahinadm
Ünlü bir analistin 1-2 ay önce belirlediği hedef 0,14 dolar idi.

YTD.

Geçen haftalarda yazdım ben REEF'i. Hatta Bitcoin düzeltmeleri yüzünden yükselişinin gecikmesinden bahsetmiştim. Gözden kaçmış sanırım.

İstilanın hemen ardından :ROFLMAO:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri