Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Reklam İzle Para Kazan Günlük 5 TL Kazanç

Reklam izleyerek bitcoin kazanabileceğiniz rus sitesinden bahsedeceğim. Sitenin anlık 3500 online kullanıcısı günlük 5 milyona kadar reklam izleyen kitlesi var görüldüğü gibi çok popiler ve güvenilirdir. Min ödeme 4000 satoshi le faucetpay adresinize alabilirsiniz istersenizde 35000 satoshi biriktirip direk cüzdanınıza çekersiniz. Üye yaptıgınız referanslarınızı market bölümünden güzel fiyatlara satabileceğiniz alanda mevcut. Reklamlar sürekli geliyor takip ederseniz günlük 3000 satoshi yaparsınız. Site günlük ortalama üyelerine 500 $ ödeme yapıyor buda günlük 4000 tl civarında denk geliyor.

Benim aldıpım ödeme kanıtı. Ben genel olarak kazandıgımı reklam veriyorum.

Üye Olma Linki: https://r.adbtc.top/1662208
Faucetpay Linki: https://faucetpay.io/?r=273898

4 yıldır kullandıgım bir site, açıldığı gün üye olmuştum..bu yıla kadar ref alıp satma işleri baya karlıydı..son günlerde bazı kullanıcıları sebepsiz banlamalara başladılar atılan maillere yanıtta vermiyorlar..ref alma konusunda cesaretimi kırdı bu durum

Aslında güzel ödeme yapıyor 32 satoshide basliyor 7 ye kadar devam ediyorum bir de ödeme zamanında sıkıntı olmasa daha iyi olucak en son ki ödemem 3 günde gelmişti ..

Ödeme limitine ulaşmak bayağı uğraştırıcı görünüyor.
Rating puanınız düşükse o yüzden size az reklam geliyor olabilir..
ben günlük 600-700 satoshi kazanıyorum kendi tıklamalarımla, toplam cektiğim miktarda 0.03 btc ye ulaşmak üzere..gecen yıl ref satma/satın almada güzel kazanc bırakıyordu btc nin yükselişi biraz buna engel oldu, Rating: 238.35..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri