Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Resim yükleme hakkında

aygun hazar

Kıdemli Çavuş
satoshiturk'de yeniyim ve resim yükleme konusunda bazı zorluklarla karşılaştım. Sanırım yüklemek istediğim resimlerin özellikleri ile ilgiliydi. O yüzden bu sitede kullanabileceğim özellikler sahip resimlere hangi sitelerden ulaşırım ve resim yüklerken hangi hataları yapmış olabilirim, bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Kullandığınız telefonun uygulama mağazasında, fotoğrafların boyutlarını istediğiniz ölçüde ayarlamınızı sağlayan uygulamalar bulabilirsiniz. Fotoğraf düzenleme uygulamalarının çoğunda bu özellik mevcut diye biliyorum.

Hocam resme sağ tıkla kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Çözünürlüğü yüksekse ekran görüntüsü tuşuna basıp resmin olduğu ekranı tararsanız sistem kopyalamış oluyor konuda yapıştıracağınız boşluğa tıklayıp yapıştır diyebilirsiniz. Bunlar yeterli değilse başka çözümlere odaklanalım.

satoshiturk'de yeniyim ve resim yükleme konusunda bazı zorluklarla karşılaştım. Sanırım yüklemek istediğim resimlerin özellikleri ile ilgiliydi. O yüzden bu sitede kullanabileceğim özellikler sahip resimlere hangi sitelerden ulaşırım ve resim yüklerken hangi hataları yapmış olabilirim, bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Telifsiz fotoğraf bulabileceğiniz bir site.

Ben genelde 640x426 boyutunda masa üstüne indirip oradan yüklüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Uygulama bilmiyorum ama pixabay diye Bi site var ordaki resim leri istediğin kalitede indirebilirsin ve ordaki resimlerin hepside telifsiz resimler daha kolay arıyorsan da Googleye yaz istediğin boyut ve kalite ve resimi ordanda bulabilirsin ama benim önerim pixabay

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri