Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

RFUEL/USDT Destek ve Direnç Noktaları 08.05.2021

yecele

Tuğgeneral
Hepinize selam arkadaşlar. Bundan bir hafta önce RFUEL paylaşımında bulunmuştuk.

4 saatlik grafikte bu koridor önem kazanıyor. Burada tekrardan 10 centi görüyoruz. Kısa vadede 10 cent için %5'lik yükseliş gelirse önü açılır. Ama koridor takip edilir veya belirsizlik sürerse aşağıdaki destek noktaları test edilebilir tekrardan. Bu arada 10 cent üstünde 0.117$ seviyesi de kırılırsa önce 0.135$ seviyesi %40 ile grafiğe oturabilir, ardından da 15 cent seviyesini test etmesi olası duruyor. O koridordan yukarı hamlesi sonrası tekrar alım fırsatı da verirse işte o zaman bir şeyler yaşanabilir.

10 cent de 0.117$ da çok bekletmeden gelmiş yaklaşık %20 kâr sağlamıştı. Yukarıdaki 0.135 seviyesini bir daha inceleyelim bakalım.

1620467774429.png

Paylaşım günlük grafiğe aittir arkadaşlar, şu soldaki negatif eğimli doğrumuz bir önceki grafikten, buradaki güzel retesti göstermek istedim. Şu anki fiyatı 0.112$ bir yüseliş trendine girdiğini düşünüyorum. Buradaki karşımıza çıkan ilk direnç 0.121$ dolar olacak. %7'lik bir kâr ekler bu bizim anlık fiyatımıza. Bir sonraki değer 0.134 bunun kritik nokta olduğunu düşünüyorum, renko grafiğiyle de karşılaştırmıştım bu noktayı eğer bura yukarı yönlü sıkıntısız geçerse yukarıdaki 0.157$'nin gerçekleşme hızı bir önceki zamandan daha kısa olacaktır.

Yukarıda 10 centi görmüştük daha önce direnç olarak görmüştük bu grafikte gene yukarıdan eski konuya geçebilirsiniz. Geçmişte hem destek hem direnç görevi görmüş, ne kadar doğru tabi olur bilinmez ama psikolojik bir nokta olabilir bu kripto para için. Haftalık grafiğimize baktığımızda daha altta 0.086$ ve 0.06$ da güzel destekler var aşağı yönlü kırılım ileride gerçekleşmesi dahilinde 0.86$ sağlam duruş sergilemezse 0.6$ görmesi içten bile değil.

1620469749773.png

Özetleyecek olursak;
Yukarı yönlü koşusuna devam edeceği kanısında olsam da BTC etkisi görebildiğimiz kriptolardan o yüzden temkinli alım yapınız. Eğer gemide değilseniz 0.121 noktasının testini bekleyebilir ve grafiği tartmaya devam edebilirsiniz. Bu noktadan alırsanız alarm veya stop loss ile ilerlemenizi tavsiye ederim. Yukarıdaki hedeflerimiz 0.121$, 0.134$, 0.157$. Aşağıdaki noktalarımız 0.1$, 0.086$, 0.06$.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri