Neler yeni
probit borsası

Ripple Azalan Bir Paralel Kanal Oluşturdu! Bu Seviyeler Geliyor

  • Moad: Devasa Düşüş.

SatoshiNakamoto

Üstçavuş
Katılım
28 Eyl 2020
Mesajlar
218
Tepkime puanı
22
Puanları
285
Konum
İstanbul


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1

ripple.jpg

Ripple (XRP), Şubat ayında 0,33 dolar ile zirveye çıktı, ancak salgının ardından piyasa değerinden 4 milyar dolardan fazlasını kaybetti. Pazar hakimiyeti açısından birçok yeni kripto para birimi, özellikle DeFi projeleri büyük kazançlar gördüğü için XRP’nin fiyatı daha fazla darbe aldı. XRP, 7 Ocak’ta %4,6’lık bir pazar hakimiyetine sahipti ve şu anda bu oran %3,15’e düştü. Ayrıca XRP, üçüncü en büyük kripto para olma konumunu da kaybetti ve koltuğu Tether’a kaptırdı. Peki Ripple’da şimdi sırada ne var? İşte popüler analist Erie Maxwell’ın kritik XRP tahmini…

rippletahmin.png

Erie Maxwell: Ripple (XRP) azalan bir paralel kanal oluşturdu!
Teknik açıdan bakıldığında popüler analist Erie Maxwell’a göre, günlük grafikte fiyat kısa vadede en önemli model olan “azalan bir paralel kanal” oluşturdu. 28 Eylül ve 1 Ekim’de XRP, kanalın üst sınırını test etti. Ne yazık ki fiyat reddedildi ve 100 MA’nın altına düştü, bu da analiste göre ayıların kontrol altında olduğunu gösteriyor. Erie Maxwell’a göre, şu anda XRP 200-MA’ya 0,217 dolardan dokunma ve muhtemelen kanalın alt sınırını yeniden test etme yolunda.


Erie Maxwell’a göre, 0,215 doların altındaki düşüş eğilimi, hızla 0,20 dolara düşecek olan dijital varlık için yıkıcı olacak. 4 saatlik grafiğe baktığımızda analiste göre, 0,228 dolara dokunduktan sonra XRP için bir sıçrama gözlemleyebiliriz. Analiste göre, 50-MA ve 100-MA düşüş eğiliminin eşiğinde, boğalar yukarı yönlü hareketle devam ederse bu gerçekleşmeyebilir.
rippletahmin2.jpeg

Analist: Kanalın alt sınırını test etme, hızla 0,20 dolara düşecek olan XRP için yıkıcı olacak
Erie Maxwell’a göre, RSI aşırı genişlemiş seviyelere dokundu ve hızlı bir şekilde toparlanmayı başardı, bu da boğaların 23 Eylül’e kıyasla biraz daha güçlü olduğunu gösteriyor. Analiste göre, en önemli kısa vadeli direnç hem 100-MA hem de 50-MA’nın şu anda olduğu yerde.


Analiste göre, 0,23 dolarlık düşük seviye, en kritik destek seviyesidir. Bu seviyenin altındaki düşüş eğilimi analiste göre, günlük grafikte gördüğümüz gibi XRP’yi büyük olasılıkla 0,21 dolara indirecek. Erie Maxwell’a göre, Donald Trump ve ABD borsasındaki mevcut durumun XRP’nin fiyat hareketinde ve tüm kripto para piyasasında çok önemli bir rol oynayacağını da belirtmek gerekiyor.
 

Üst