Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ripple Ceo'su Değerlendirmelerde Bulundu - Davayı Kaybedersek?

ripple-token-satoshiturk.jpg

Ripple'da son günlerde gerçekten hareketli dönemler yaşanıyor, Bundan bir kaç yıl önce moneygram ile anlaşma sağlayıp daha sonraları bu anlaşmayı genişleten Ripple anlaşmayı sonlandırdığını duyurdu?

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse
Ripple davayı kaybederse bundan sadece XRP değil tüm piyasalar etkilenecektir, diyerek şöyle devam etti.
Böyle bir durum ABD piyasalarının itibarınıda zedeleyecektir, Ayrıca davayı kaybedersek tüm operasyonlarımızı başka ülkelere taşıyabiliriz diyerek bir nevi piskolojik algı yarattı.

Çıkarım
Bu açıklamalarda benim ilk aklıma gelenler şunlar,

Gerçekten Ripple'mi Moneygram anlaşmasını sonlandırdı? Moneygram gibi köklü bir şirket Ripple davasından sonra itibarı zedelenmemesi için bir sonlandırma gerçekleştirmiş olamaz mı? buna karşılık olarak iki taraflı anlaşma yapılıp anlaşmayı Ripple sonlandırdı diyerek Davayı olumsuz etkilememesi için bir çaba mı sarf ediliyor?

Davayı kaybedersek Tüm piyasalar zarar görür kelimesi ile piskolojik bir algı yaratıp destek diğer firmalardan destek istiyor da olabilir.

Tüm operasyonlarımızı taşırız diyerek neyi hedefliyorlar ?

Bakalım gelecek günlerde neler yaşayacak Kripto Para Sektörü.

Davadan zararla çıkmamak için kamuoyunu yanına çekmek, piyasayı manipüle etmek istiyor. Bence amacı Ripple şirketinden çok kendisini düşünmek zira büyük cezalar ödemesi ve hapse girmesi gerekecek. Ayrıca aylar oldu ne IOHK (Cardano'yu piyasaya süren şirket), ne Polkadot, ne Binance destek vereceğini belirtti. Zaten kimse yargıya müdahale etmek istemez. XRP yatırımcıları dışında kimsenin de bu açıklamalarla ilgilendiğini düşünmüyorum ben.

inceden yol yapıyo sanki hazırlıklı olun der gibi

Anlaşma yapmak için elini güçlendirmeye çalışıyor bence. Mesaj başka yere. Siz böyle yaparsanız başka ülkeye giderim diyerek alternatifi olduğunu belirtiyor. Cezanın miktarı konusunda bir anlaşmazlık olabilir.

Gerçekten Ripple'mi Moneygram anlaşmasını sonlandırdı? Moneygram gibi köklü bir şirket Ripple davasından sonra itibarı zedelenmemesi için bir sonlandırma gerçekleştirmiş o
Davayı kaybedersek Tüm piyasalar zarar görür kelimesi ile piskolojik bir algı yaratıp destek diğer firmalardan destek istiyor da olabilir.
İti taraflı fesh de ola bilir moneygram ripple a baskı da kurmuş ola bilir ,
2. olarak manipulasyon yapmaya çalışıyor gibi bu xrp ' yi nedense hiç anlayamadım

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri