Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ripple CEO’su : XRP, Müşteri Kaybettiriyor

Ekran Görüntüsü (458).png

Ripple CEO’su Garlinghouse, regülasyonları sebep göstererek XRP nin Ripple’a müşteri kaybettirdiğini açıkladı.

Coinkolik kaynaklı habere göre, XRP’nin menkul kıymet ilan edilme riski var. Mevcut durum hem XRP hem de XRP'nin arkasındaki şirket Ripple için belirsiz bir durum yaratıyor. Ripple yetkilisi Garlinghouse, CNN’de yayınlanan program esnasında verdiği bir röportajda, XRP nedeniyle müşteri kaybettiklerini söyleyerek bir şekilde xrp yatırımcılarının tepkisini çekmiş durumda. Yatırımcılarının oldukça büyük bir kısmının, XRP’nin neden olduğu belirsizlik yüzünden bekleme kararı aldıklarını söylemesi de tepki çeken bir diğer açıklama.

bu coin benim gözümde aslında kocaman bir balon.

Kendimce Sebepler ve Ripple nedir
  1. Ripple(net) 2012'den bugüne para transferinde kullanılmak için, çalışmalar yapmış ama doğru dürüst bir sistem ve çözüm çıkartamamış.
  2. Aslında gerçek işi ödeme yazılımları geliştirmek ve bunları lisanslı olarak satmaktır.
  3. Yıllarca doğru dürüst bir yere gelemyen bir kuruluş.
  4. XRP adında dijital bir varlık çıkartıyor bu varlığı ise merkezi bir sistem üzerinden yöneterek, tüm her şey ellerinde tutuyor.. madencilik yok bir şey yok keyfi gelince piyasaya pompalıyorlar..
  5. Ripplenet olarak bankalar ile anlaşmalar yapmaya çalışıyor, Ama XRP sahiplerine ripple anlaşma sağladı diyerek lanse ediliyor. doğal olarak bir manipülasyon söz konusu gibi geliyor bana.
  6. Piyasadan milyarlarca XRP alınmış olsa bie Kuruluş belirli aralıklarda veya bilmiyorum ayda bir piyasaya kafasına göre XRP sürüyor
  7. Bu piyasaya yeni sürülen XRP dijital varlık fiyatını sabit tutuyor.
  8. Çünkü kullanıcılar aldıkça yenileri geliyor değeri artmıyor.
  9. Çünkü arz talep meselesi burada neredeyse işlemiyor.

Yanlışım varsa düzeltin belki ben yanlış biliyorum ama gerçekten bu XRP bir gün ya sağlam batacak Ya sağlam çıkacak.

Gönderim ücretleri yakılıyor. Ama yakılan miktarın kat kat fazlası her ay piyasaya sürülüyor. Kısacası sürekli şişiyor. Maksimum supply olayı var ama ona ulaşması Allah bilir kaç sene alır. Kripto para değil zaten benim gözümde. bankaların bu kadar yakın durmasından belli. Başından beri onların işi. YTD

Xrp'nin madenciliğinin yapılamadığını daha önce bir yerde okumuştum. İncelemeniz sayesinde son durumuyla ilgili bilgi sahibi olduk. Ben XRP'yi genelde transfer işlemlerinde kullanıyordum. Bildiğiniz üzere Bitcoin'in transfer ücretleri çok yüksek. XRP'nin transfer ücretleri kısmen daha iyi. Bunun yanında tag kodu olması transferin daha hızlı gerçekleşmesini sağlıyordu. En azından benim gözlemlerim o yöndeydi. Elimdeki Bitcoin'i XRP''ye çevirip bir süre o şekilde saklıyordum borsada. Artık bunu yapmayacağım. Ne olur ne olmaz. Değeri birden düşerse zarar edebilirim. En iyisi yine transfer için LTC'yi kullanmak. Bu konuda bir öneriniz varsa değerlendirebilirim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,208
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kroisos595
Geri