Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ripple Çıkabilir (YTD)

Arkadaşlar size yaptığım birkaç araştırma sonucu elde ettiğim sonuç ve analizlerden bahsedeceğim.

Öncelikle XRP( Ripple ) son birkaç aydır ben ve diğer Ripple sahiplerini üzüyor olsa da bazı CEO ve yatırımcılar ayrıca bazı borsalar üzerinde Ripple alımı oldukça arttı. Bence en yakın zamanda Ripple'da bir patlama olabilir. Anlık olarak yani 21 Nisan 2021 saat 23.42 ' de Ripple 1.340 bu birkaç gün düşüş olacağını ve ani bir patlama olacağını düşünüyorum. Sabırlı olalım alışların artışı ve bazı şirketlerin CEO' ları ile yapılan açıklamalar ani bir çıkışın göstergesi kesinlikle. Siz de düşüncelerinizi aşağıya yazınız.

Ben 2020'nin Aralık ayında 435 TL'lik Ripple aldım ve hafif zarar etsemde ilk başta bazi analistler ve bu konuya hakim kişileri dinlerek şuan yaklaşık %18'lik bir kar seyretmekteyim. Şuan bu kar düşüyor fakat dediğim gibi Ripple sahipleri sabırlı olurlarsa bence mutlu ve karlı ayrılabilirler bu işten. Ama yatırım tavsiyesi değil tabiki sadece fikrimi belirtiyorum. Bayaa bir yatırım yaptım kripto paraya nereden baksanız dolar bazında 500-600 dolarlık bir yatırımım bulunuyor.

Şuan bu forumu kullanarak gerçek anlamda bilgi ediniyor ayrıca olaylara daha geniş bakıyorum. Ripple'dan ümitliyim.

Siz de fikrinizi aşağıya belirtirseniz çok sevinirim.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR - YTD

XRP Sec davası gelişmeleri ile bir yükseliş gösterdi. XRP ilerde daha iyi yerlerde olacağına inanıyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Arkadaşlar size yaptığım birkaç araştırma sonucu elde ettiğim sonuç ve analizlerden bahsedeceğim.

Öncelikle XRP( Ripple ) son birkaç aydır ben ve diğer Ripple sahiplerini üzüyor olsa da bazı CEO ve yatırımcılar ayrıca bazı borsalar üzerinde Ripple alımı oldukça arttı. Bence en yakın zamanda Ripple'da bir patlama olabilir. Anlık olarak yani 21 Nisan 2021 saat 23.42 ' de Ripple 1.340 bu birkaç gün düşüş olacağını ve ani bir patlama olacağını düşünüyorum. Sabırlı olalım alışların artışı ve bazı şirketlerin CEO' ları ile yapılan açıklamalar ani bir çıkışın göstergesi kesinlikle. Siz de düşüncelerinizi aşağıya yazınız.

Ben 2020'nin Aralık ayında 435 TL'lik Ripple aldım ve hafif zarar etsemde ilk başta bazi analistler ve bu konuya hakim kişileri dinlerek şuan yaklaşık %18'lik bir kar seyretmekteyim. Şuan bu kar düşüyor fakat dediğim gibi Ripple sahipleri sabırlı olurlarsa bence mutlu ve karlı ayrılabilirler bu işten. Ama yatırım tavsiyesi değil tabiki sadece fikrimi belirtiyorum. Bayaa bir yatırım yaptım kripto paraya nereden baksanız dolar bazında 500-600 dolarlık bir yatırımım bulunuyor.

Şuan bu forumu kullanarak gerçek anlamda bilgi ediniyor ayrıca olaylara daha geniş bakıyorum. Ripple'dan ümitliyim.

Siz de fikrinizi aşağıya belirtirseniz çok sevinirim.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR - YTD
aga son zamanlarda önünü bitcoinin kapadığını düşünüyorum sence bitcoin önünü açsa %10 20 yükselir mi benim düşüncem böyle seninki ni de merak ettim.

Yatırım tavsiyesi niteliğinde yorumlar yasaktır bu yüzden YTD eklemelisiniz.
Ya biraz ben xrp aldım ama artıçağını umuyorum (YTD)

Son düzenleme:
Ripple davasında son durumun Ripple'ın aleyhine doğru döndüğü yönünde bir haber okudum yakın zamanda. Ama tam olarak durumun ne olduğunu bilmiyorum. Bir kısım Rippledan çok umutlu, bir kısım çok şüpheci gibi duruyor. Ben şuanlık uzak durmayı tercih ediyorum. (YTD)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri