Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ripple SEC'e Rağmen Emin Adımlarla Yürüyor

Gknacr

Yüzbaşı
xrp üniversite anlaşması.jpg

XRP, SEC ile devam eden davasına ve dava sürecinde birçok borsada delist edilmesine rağmen, yakaladığı yükseliş trendi ve duyurulan yeni ortaklık anlaşmaları ile emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda görülen Ripple-SEC davasında Ripple lehine karar çıkacağına dair bir hava oluşmuş ve bir çok borsa delist kararından vazgeçerek XRP'yi yeniden listelemişti. Bu gelişme XRP'nin bir miktar artış göstermesine sebep olmuş ve XRP fiyatı 1 doların üzerine çıkmayı başarmıştı. Daha sonra 4 saatlil ve 1 günlük periyotlarda da 1 doların üzerinde destek bulan XRP yatırımcılarını biraz rahatlattı.

Geçtiğimiz gün ise Ripple firmasından üç kıtada birden yeni ortaklıklar duyurusu geldi ve bu ortaklıklar XRP yatırımcılarını oldukça heyecanlandırdı. Yapılan açıklamaya göre Ripple, Üniversite Blok Zinciri Araştırma Girişimi (UBRI) kapsamında üç üniversite ile ortaklık kurdu ve bu ortakların UBRI araştırmalarını daha üst seviyelere taşıyabileceği bildirildi. Ortaklık ile ilgili Ripple tarafından yapılan açıklama şöyle;

“Finans teknolojisindeki temel zorlukları çözmek ve gerçek dünya ile irtibatını kuvvetlendirmek için Capetown Üniversitesi, Reykjavik Üniversitesi ve New York Üniversitesi Abu Dabi’yi (NYU Abu Dabi) ağırlıyoruz. Bu üç üniversite üç ayrı kıtadan ve bugün şirketimizin akademik ortakları arasına katılıyor.”

Yeni ortaklık anlaşmaları yapılan üniversiteler, Ripple'ın daha önce ortaklık kurduğu ve mevcutta çalışmalar yürüten Michigan Üniversitesi, Cornell Üniversitesi ve Duke Üniversitesi ile birlikte finansal teknolojiler alanında çalışmalar yürütecek.

Ortaklık ile ilgili Capetown Üniversitesi'nde görevli Doçent Dr. Co-Pierre Georg şu açıklamayı yaptı;

''Bugün bütün Merkez Bankaları kripto paraların kullanımını inceliyor. Bu teknolojiye en çok ihtiyacı olan şüphesiz Afrika’dır. Bu hibe finansal hizmetler sektöründeki yeniliği sağlamaya yönelik faaliyetlerimizi hızlandırmamıza yardımcı olacak.”

XRP, fiyatıyla dün dikkatimi çekti ve oldukça şaşırdım. Bu noktayı tekrar yakalayabileceğini beklemiyordum açıkçası. Bundan sonrası için de ne olur tabii ki bilinmez. Yatırım tavsiyesi değildir.

XRP, fiyatıyla dün dikkatimi çekti ve oldukça şaşırdım. Bu noktayı tekrar yakalayabileceğini beklemiyordum açıkçası. Bundan sonrası için de ne olur tabii ki bilinmez. Yatırım tavsiyesi değildir.
Ben Ripple firmasının ekonomi politikaları gereği XRP'den hep uzak durdum, duruyorum ama ortaklık anlaşmaları ve özellikle UBRI projesi gelecek vaad ediyor.
Yatırım tavsiyesi değildir.

Uzun zamandır Ripple dayım iyi yerlere gelicektir YTD
Herkes çok iyi yerlere geleceğini ümit ediyor ve bu doğrultuda yatırım yapıyor.
Milyonlarca yatırımcının 1 dolar hedefi gerçekleşti. Bakalım sırada hangi hedefler var.
Yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,742
Son üye
Berat28
Geri