Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ripple Sizce Ne Olacak

Bende 2016 dan beri XRP yi takip ediyorum kişisel düşüncem saglam bir yükseliş için daha zamanı var çünkü adet olarak çok fazla
ve bu güne kadar daha yarısı piyasaya sürüldü 50milyar adet daha şirketin elinde her ay ortalama 50milyon adet piyasaya sürüyorlar yani iki üç sene boyunca çok fazla yükselmez herhalde

10 dolar değerin de stellar xrp ye sahibim 7.5 dolarn 10 dolar a kar bıraktı 1 ayda umarım devam eder aralığa kadar saklama taraftarıyım +100 adet stacklediğim xrp var ..

2018 ocak ayında gördügü yaklaşık 23000 satoshi fiyatlarından bugüne kadar ciddi bir düşüş yaşadı. epey bir süredirde 2000-2200satoshi bandında işlem görüyor.yatırım için alınır mı bilemem ama küçük fiyat oynaklıkları için al-sat belki denenebilir.

2018 ocak ayında gördügü yaklaşık 23000 satoshi fiyatlarından bugüne kadar ciddi bir düşüş yaşadı. epey bir süredirde 2000-2200satoshi bandında işlem görüyor.yatırım için alınır mı bilemem ama küçük fiyat oynaklıkları için al-sat belki denenebilir.
2 yıl veriyorum, 2 yıldan önce sanmıyorum o fiyatları göreceğini.

Ripple arzı diğer kriptolara göre bira fazla. Özellikle Bitcoin' e göre çok çok fazla. Ama bu arz ile bu fiyata gelmesi çok büyük bir başarı. Ben Ripple' ın yükselmesi için biraz daha bekle diyenlerden değilim. Eğer istersen o parayı başka kriptolara yatırım için de kullanabilirsin. YTD! DeFi konusunu da biraz araştırman gerekiyor. Önüne güzel fırsatlar çıkabilir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri