Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ripple (XRP) ile SEC Duruşmasına 5 Saat Kaldı.

Duruşma Sonucu İçin Tıklayın

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ( SEC ) arasında görüşülen davanın duruşması bu akşam telekonferans yoluyla gerçekleşecek.

Kripto para topluluğunun ve özellikle de XRP yatırımcılarının merakla beklediği SEC ve Ripple arasındaki davaya ilişkin duruşma 24 Mart 2021 tarihli mahkeme belgesine göre bugün TSİ 21:00’da sularında gerçekleşecek.
İsteyen kişiler verilen kodlamaları gerçekleştirerek duruşmayı dinleyebilecek.

Ekran-Resmi-2021-04-06-14.22.06-720x640.png

Mahkeme belgesinde duruşmaya katılım için gerekli olanlar şu şekilde belirtiliyor,

“Konferansı dinlemekle ilgilenenler (877) 402-9757’yi aramalı ve Erişim Kodu 7938632’yi ve ardından kare (#) tuşunu girmelidir. Konferanstan önce taraflara aranacak numara gönderilecektir.”

Bakalım bugün XRP'de ne olacak arkadaşlar...
Bu gibi durumlara karşın XRP hatrı sayılır şekilde prestijini korumaya devam ediyor.

Son düzenleme:
Duruşmadan önce elinde az da olsa XRP olması mantıklı olabilir. Olumlu bir karar fiyatı etkileyecektir. E tabi olumsuz bir kararın da gelebileceğini unutmamak lazım karar sizin.
YTD

Bu duruşma kaç senedir var? Ben yanılmıyorsam ara vermeye başladığım anlarda çıkmıştı bu haber, amma uzun sürdü. İlk çıktığı zaman parlamasını bu mu engelledi diye düşünüyorum tabi ilk haberleri vs hafızam tam anımsamıyor.

Bu duruşma kaç senedir var? Ben yanılmıyorsam ara vermeye başladığım anlarda çıkmıştı bu haber, amma uzun sürdü. İlk çıktığı zaman parlamasını bu mu engelledi diye düşünüyorum tabi ilk haberleri vs hafızam tam anımsamıyor.
daha yeni bu dava eski değil hocam.

Hafızam yanıltmış. Hoş şu pandemi sürecinde meydana gelen hiçbir olayı tarihsel bir yere yerleştiremiyorum :) Ya 2-3 gün önce gibi geliyor ya 2-3 sene önce.

Bir şey çıkmaz büyük ihtimal ama en ufak bir olumlu haberde Xrp 2x yapabilir kısa sürede çünkü piyasaya göre baya geride kaldı aslında. Elbette YTD hatta ben bile almadım xrpyi sevmediğimden dolayı :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri